usuwanie tatuażu

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: usuwanie tatuażu

Postprzez NaturaBio_com_pl » 12 Lip 2018, 14:59

Usuwanie tatuażu to niełatwa sprawa. Warto jeszcze przed zrobieniem tautażu zastanowić się czy jesteśmy gotowi nosić go przez całe życie.
NaturaBio_com_pl

Postprzez dama pik » 03 Lis 2018, 13:07

Czytałam, że jedynym sposobem by pozbyć się niechcianej pamiątki jest wykonanie zabiegu laserem. Kojarzy mi się to jednak z wielkim bólem i dużą inwazyjnością. Chociaż niektóre warszawskie kliniki np. renomowana http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/lase ... -warszawa/ Dr Krajewskiego, wykorzystują jakieś super nowoczesne lasery, które nie dość, że są bardziej skuteczne, to jeszcze gwarantują mniejszą bolesność zabiegu. Ilość zabiegów, konieczna do usunięcia tatuażu, zależna jest od wielu czynników ale to powie Ci już lekarz.
dama pik

Postprzez naszamasza » 27 Lis 2018, 11:38

Mi została niewielka blizna , teraz jest już mało widoczna bo naklejałam na nią plaster contractubex, dzięki temu blizna pojaśniała.
naszamasza

Postprzez Dżesi » 29 Lis 2018, 19:40

Ja dwa miesiące temu przeszłam szkolenie z usuwania tatuażu laserowo w www.clearclinic.pl gdzie także zakupiłam urządzenie laserowe, które jest bardzo skuteczne i szybkie w efektach, dodatkowo posiada dodatkowe funkcie peelingu weglowego oraz bezinwazyjnego laserowego fraxelowania skóry. Dzięki temu usuwanie jest o wiele prostsze.
Dżesi

Postprzez husteren » 21 Gru 2018, 21:02

Według mnie powinno się tym zająć profesjonalne studio tatuażu w Elblągu. KOrzystając z usług odbrego studia tatuazu możesz mieć pewność, że zostanie on poprawnie usunięty ;)
husteren

Postprzez pobstersix » 22 Gru 2018, 10:46

to po co sobie robiłaś jak chcesz usuwać?
pobstersix

Postprzez fitnessika » 10 Sty 2019, 10:14

Wita,zastanawiam się wraz z mężem nad usunięciem tatuażu. Marzy mi się inny, a jeden wzór,który mam na ciele nie podoba mi się. Może warto więc go usunąć i zastąpić innym? Tu znalazłam ciekawą ofertę na usuwanie tatuażu https://www.klinikadobosz.pl/usuwanie-tatuazy,105,pl.html Co sądzicie?
fitnessika

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości