jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez jolajolka » 25 Kwi 2018, 11:41

peeling kawowy koniecznie ! 5 razy w tygodniu i więcej, ile się da plus dodanie do ćwiczeń wykonywanych w domu (albo na siłowni) obciążenia do ćwiczeń- sztanga, hantle nie ciężki ale taki żeby mięśnie się trochę pomęczyły a potem solidne rozciąganie :)
jolajolka

Postprzez dama pik » 26 Kwi 2018, 12:38

Mi polecano zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej. Chyba zdecyduje się do zapisania się do kliniki Dr Krajewskiego w Warszawie na taki zabieg urządzeniem Alliance LPG Endermologie. Jest ono wyposażone w głowice, które podbierają fałdy skórne, a rolki wykonują wtedy masaż. Daje to możliwość osiągnięcia spektakularnych efektów modelowania sylwetki i usunięcia cellulitu w jeszcze szybszym tempie. Można stracić nawet 3,6 cm podczas 3 zabiegów! Jak wspomniałam, zabieg wykonacie w klinice Dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/alliance-lpg-endermologie/ . To prestiżowy i luksusowy punkt, gdzie pracują na nowoczesnym sprzęcie i przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Będziecie zadowolone!
dama pik

Postprzez Queash » 30 Kwi 2018, 11:05

Według mnie jeśi chodzi o rozstępy, o których ktoś wcześniej wspominał, najlepiej jest udać się na wizytę do jakiejś dobrej i sprawdzonej kliniki takiej jak na przykład ta http://tarkiewicz.pl/uslugi/usuwanie-rozstepow/ gdzie zajmują się takimi zabiegami i dowiedzieć się szczegółów. Na pewno będzie można sie ich w jakis sposób pozbyć!
Queash

Postprzez evelajna » 21 Maj 2018, 08:37

a czy ktoś z Was miał już do czynienia z zabiegiem Presoterapii ? Byłam ostatnio na konsultacji w salonie COCO-TIME we Wrocławiu i tam kosmetyczka zasugerowała mi właśnie ten zabieg. To taki rodzaj masażu uciskowego, który pobudza układ limfatyczny, stymuluje krążenie krwi i likwiduje obrzęki. Myślę, że jeśli doda się do tego dietę i sporo ruchu to nie ma opcji by nie pozbyć się skórki pomarańczowej na dobre :)
evelajna

Postprzez Sylwianaa » 07 Wrz 2018, 12:51

Ja już próbowałam różnych sposobów i powiem Wam, że raczej domowymi metodami z cellulitem się nie wygra. Czytałam ostatnio, że bardzo dobrze pozbywanie się cellulitu wspomaga drenaż limfatyczny wrocław. Taki drenaż zresztą jest też bardzo dobry dla organizmu a dodatkowo wyjątkowo relaksujący. Próbowała któraś z Was tego zabiegu?
Sylwianaa

Postprzez Czarnaa_z » 31 Paź 2018, 23:10

Najlepszym sposobem, a bynajmniej w moim wypadku jest drenaż limfatyczny, ja korzystam z takich usług tutaj https://www.magiadlaciala.pl/drenaz-limfatyczny-wroclaw , efekty widoczne już po pierwszym zabiegu, a po nim czułam się o niebo lepiej w swoim ciele. Cellulit stał się o wiele mniej widoczny, a miałam z nim spory problem.
Czarnaa_z

Postprzez sówka32 » 03 Lis 2018, 09:28

Ja używam różnych kremów oraz systematycznie chodzę na zumbę. Od tego czasu zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Około dwóch miesięcy temu kupiłam Antycellulitowe Skoncentrowane serum booster Modelowanie Sylwetki WĘGIEL + MATCHA TEA od Bielendy, jest to seria Slim Cellu Corrector. Jestem z niego zadowolona, ale teraz wypróbuję chyba inne rodzaje z tej serii ;) 8-)
sówka32

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości