Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez Cysia » 02 Lis 2018, 10:47

Z tego co wiem, to apteka internetowa też ma w ofercie najróżniejsze dermokosmetyki. Warto rozejrzeć się po internecie bo często można znaleźć większy wybór i niższe ceny. Ja zazwyczaj zamawiam kosmetyki właśnie w sieci.
Cysia

Postprzez martyna02 » 20 Lis 2018, 13:58

Ja większość kosmetyków kupuje w drogeriach, bo wtedy też mogę, zupełnie przez przypadek znaleźć coś fajnego. Takim właśnie sposobem kupiłam antyperspirant do stóp, którego nigdy wcześniej nie używałam, ale chciałam spróbować, bo pocenie stóp to dla mnie dość uciążliwy problem. A teraz powoli zaczynam lepiej funkcjonować, dzięki takiemu niepozornemu kosmetykowi http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/antyperspirant-do-stop/. Jeśli ktoś się zastanawia czy taki antyperspirant do stóp faktycznie działa - to w moim przypadku działa i to bardzo dobrze, tylko zapewne trzeba próbować znaleźć coś najlepszego dla siebie, bo w końcu po coś powstaje kilka czy kilkanaście podobnych kosmetyków.
martyna02

Postprzez Colway.pl » 21 Lis 2018, 15:41

Akurat jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kosmetyki to zawsze staram się zamawiać te w 100% naturalne w sklepach internetowych. Akurat zajmujemy sie tym na co dzień i możemy pomóc, doradzić podczas wyboru, zapraszamy :)
Colway.pl

Postprzez mandala » 30 Lis 2018, 22:59

Bardzo różnie... I w drogeriach i w internecie, a nawet w aptece ostatnio. Dzisiaj na przykład odebrałam spore zamówienie z doz.pl
mandala

Postprzez jakataka » 02 Gru 2018, 21:08

Ja większość używam botame, wiec zamawiam https://www.doz.pl/apteka/s2836_2-Tylko ... rch=botame
jakataka

Postprzez NiebieskiDiament.pl » 12 Gru 2018, 10:20

Dziewczyny jeżeli będziecie szukać dobrego kremu do codziennej pielęgnacji i generalnie kosmetyków, polecam zwrócić uwagę na NiebieskiDiament, w 100% naturalny, nie bez powodu nazywany "eliksirem młodości" :)
NiebieskiDiament.pl

Postprzez Sylwianaa » 18 Gru 2018, 13:58

Ja z reguły zamawiam kosmetyki w sieci. Mam sprawdzoną drogerię Papatka, gdzie kupuje dobrej jakości kosmetyki indyjskie. Przede wszystkim stawiam na produkty naturalne bo takie są najlepsze dla skóry. Kosmetyki wyprodukowane na bazie naturalnych składników nie uczulają i może je stosować każdy.
Sylwianaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości