Fotelik

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Fotelik

Postprzez madzia09 » 01 Maj 2018, 19:02

Fotelik dla swojej coreczki kupilam w internecie, czesto mozna wyłapac promocje, chociaz ja tez szukalam glownie wsrod oferty Easy Go, a ich ceny nie sa zawyzone. Wybór padł na Nino, ten model, do ktorego nie trzeba miec isofixa w aucie. Sprawuje sie super, latwo sie montuje, zapina pasami. Przede wszystkim jest bezpieczny, ma kilka opcji pochylenia, wiec mam pewnosc, ze maluszek ma wygodnie w czasie jazdy ;)
madzia09

Postprzez sylwia22 » 10 Maj 2018, 11:16

Ja także zamierzam kupić w przez internet fotelik, bo ceny u mnie w mieście są oszałamiające. Wpadł w oko mi taki model fotelika samochodowego axkid kidzone. W sieci kosztuje o 30% mniej niż stacjonarnie, a przy dość sporej kwocie za fotelik to jest spora różnica, przynajmniej dla mnie.
sylwia22

Postprzez basiakja » 24 Maj 2018, 18:49

my teraz dla starszego dziecka kupilismy to urządzenie podtrzymujące Smart Kid Belt, z powodzeniem zastępuje fotelik czy podkładkę dla starszego dziecka 35-36kg, jest w stu procentach bezpieczne a i cena nie zwala z nóg
basiakja

Postprzez lidia » 01 Sie 2018, 21:02

Alternatywa dla fotelików jakim jest Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/ jest praktyczna, wygodna, a przede wszystkim bezpieczna. Można ją stosować dla dzieci od 15-36 kg, a więc rośnie razem z dzieckiem. Mały wymiar i waga pozwala na zabranie go zawsze ze sobą nawet na zagraniczne wojaże po UE gdzie w przypadku wypożyczenia auta sprawę fotelika będziemy mieli załatwioną.
lidia

Postprzez rafek34 » 05 Paź 2018, 12:54

Przyznam, ze teraz mnie ten produkt zainteresował https://smartkidbelt.com/. Cały czas szukam czegoś, co można łatwo przenosić, bo kurcze z fotelikiem do autobusu i dzieci to ciężko. Widziałam ich testy na YT i powiem wam, że zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Wszelkie badania i testy w skazują na ich pełne bezpieczeństwo. Można w nich też wozić dzieci po kraja UE.
rafek34

Postprzez Madameadame2 » 11 Paź 2018, 08:48

Już któraś z kolei osoba poleca tą technologie, w niej chyba musi coś być. Wydaje się być dużo wygodniejsza od fotelików dla dzieci, ale to jednak ja bym postawiła na popularne i często wybierane foteliki. W tym jakoś mam pewność że moje dziecko siedzi wygodnie i bezpiecznie w samochodzie. Co do takich rzeczy to odwiedzcie sklep internetowy Nodik tam na pewno dobiezecie bez problemu fotelik dla waszego dziecka. Mają też tam spory wybór innych akcesoriów takie jak akcesoria dla niemowląt, czy też zabawki, łóżeczka i inne rzeczy dla najmłodszych
Madameadame2

Postprzez pusheen25 » 31 Paź 2018, 01:55

Od dwóch miesięcy wozimy naszego synka w foteliku Roratio. Skusila nas opcja rotacji o 360 stopni. Nie mielismy pojecia jak przydatna okaże się ta funkcja. Rotowanie przebiega bardzo płynnie, swobodnie, a pozwala szybko 'usadowić' maluszka w odpowiedniej pozycji. W czasie wakacyjnej podrozy jezdzilismy autem i w czasie postoju rotowalismy ten fotelik do pozycji bocznej, ktora ulatwiała nakarmienie malca.
pusheen25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości