sprzęt do ćwiczeń, help

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: sprzęt do ćwiczeń, help

Postprzez naglan » 15 Paź 2018, 20:05

Teraz jesień, zaraz zima to na dworze nie ma gdzie ćwiczyć. Najlepiej sobie wtedy kupić rowerek albo orbitrek z https://www.marbo-sport.pl/ i w domu potrenować nad kondycją, żeby się nie zapuścić :p Grunt to zdrowie i zgrabna sylwetka
naglan

Postprzez superman » 18 Paź 2018, 08:18

Oprócz odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń ważne jest także dobrej jakości i wytrzymała odzież sportowa, która zapewni komfort i nie będzie krępować ruchów podczas treningów. Często ćwiczę ze swoją dziewczyną i razem stawiamy na dopasowane ubrania, ja na koszulki z krótkim rękawem i spodenki, a ona ceni sobie dopasowane legginsy sportowe.
superman

Postprzez Strelka » 18 Paź 2018, 09:16

Wiadomo, że odpowiednie ubranie do ćwiczeń to podstawa. Sprzęt cały mam na siłowni, to ten mnie wgl nie interesuje. Wchodzę i ćwicze na tym co jest, nie mam miejsce w domu zeby ogarniać takie rzeczy. Jednak w Sport-Shop.pl, czyli tam gdzie najczęściej kupuje ubrania i buty sportowe, także mają ciekawe propozycje maszyn i sprzętów do domowego treningu. Kiedyś to nawet zastanawiałam się nad bieżnią, zeby w zimę nie stracic formy, ale nowa siłownia otworzyła się niemalże zaraz pod moim nosem więc ten pomysł szybko przycichł.
Strelka

Postprzez pani.ola » 24 Paź 2018, 15:35

Bardzo lubie chodzić na siłownie, jednak czasami są takie dni ze nie mam jak wyrwać sie z domu, czy poprostu nie mam z kim zostawic dzieci. W tym celu postanowiłam zaopatrzyć się w podstawowy sprzęt fitness https://www.sportbody.pl/ który także posłuży mi w domu. Mam nadzieje ze świetnie sie sprawdzi, a moja forma bedzie jeszcze lepsza.
pani.ola

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość