Dekoracje na ścianach.

Dekoracje na ścianach.

Postprzez klamka » 17 Paź 2018, 13:13

Jestem właśnie po remoncie mieszkania. Zdecydowanie króluje w nim styl skandynawski - jasne wnętrze i białe meble. Wszystko byłoby dobrze, jednak ściany wydają mi się zbyt puste. Nie chciałam żadnej dekoracyjnej cegły, czy tapety bo po prostu mi się to nie podoba. Myślicie, że obrazy na płótnie pomogą nieco dodać charakteru temu wnętrzu?
klamka

Re: Dekoracje na ścianach.

Postprzez Alexa555 » 27 Lis 2018, 14:10

Ostatnio szukałam inspiracji w sieci i natknęłam się na coś takiego https://nastrychu.pl/Foamiran-jak-uzywa ... 68325.html. Przyznam szczerze, że bardzo mi się to podoba i chyba sobie kupię by np. pobawić się z moim dzieckiem wspólnie. Można stworzyć dodatkowo wspaniałe kwiatki do dekoracji.
Alexa555

Postprzez Kluseczka0 » 30 Lis 2018, 10:30

Popieram bo ja też się jakoś zraziłam do tapet. Ale robilismy remont niedawno i w salonie wymieniliśmy tapety na farbę dekoracyjną od Primacol Decorative. Taką z efektem rozwianego piasku - Silver Sand. Nie wiem czy kojarzycie ale pięknie to wyglada i nie trzeba dodatkowej ozdoby żadnej już
Kluseczka0

Postprzez duzamuffinka » 30 Lis 2018, 14:09

Kiedyś przed świętami kupiłam lampki choinkowe świeczki - oczywiście z myślą o choince. Jednak córce spodobały się tak bardzo, że do dzisiaj robią za dekorację ściany w jej pokoju. Jestem pod wrażeniem, jak długo te lampki działają. Są bardzo trwałe i ładnie świecą.
duzamuffinka

Postprzez Kamila » 30 Lis 2018, 14:15

Świąteczne dekoracje na pewno w najbliższym czasie się przydadzą, jednak warto też pomyśleć o dekoracjach, które bez problemu będą mogły zdobić wnętrze mieszkania bez względu na porę roku. Ja sama zamówiłam niedawno dwa obrazy na płótnie oraz całkiem ciekawą fototapetę. Tego rodzaju dekoracje ścienne zazwyczaj robią największe wrażenie.

;)
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez Capuczino » 05 Gru 2018, 11:29

Jedną z najlepszych dekoracji na ściany według mnie są lustra :) No jednej ze ścian u mnie w sypialni zawisło ostatnio lustro retro, które jest niesamowite.
Capuczino

Postprzez Xara » 08 Gru 2018, 15:50

Lustra na ścianach to bardzo dobry pomysł,optycznie powiększają pomieszczenie i nadają mu oryginalności.Szukając luster na wymiar warto sprawdzić co ma nam do zaoferowania sklep https://aluramy.pl/lustra
Jest to sklep , w którym dobierzemy sobie też odpowiednią ramę,dzięki której nasze lustro zyska nieco klasy, a całe pomieszczenie stanie się przytulne i wyjątkowe.
Xara

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość