idealne miejsce na wesele

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: idealne miejsce na wesele

Postprzez Alesso » 11 Paź 2018, 10:22

Fajnym pomysłem jest zorganizowanie wesele np. nad morzem. W Polsce też jest wiele fajnych miejsc, w których da radę zorganizować taką uroczystość. Moja przyjaciółka urządzała dwudniowe wesele w ośrodku w Łazach - http://www.solaris.turystyka.pl/wesela, z tego co wiem to zajęli się oni całą aranżacją uroczystości. W sumie taka kompleksowa usługa jest wygodna, nie trzeba się niczym martwić. No i dodam, że sala weselna była przepiękna.
Alesso

Postprzez Daffy » 12 Paź 2018, 12:26

Dla osób z Warszawy i okolic mam propozycję Restauracji Rozdroże http://www.rozdroze.pl/ nieopodal Łazienek Królewskich. Miejsce idealne na wesele, po pierwsze z uwagi na lokalizację, po drugie bardzo smaczną kuchnię, a po trzecie obsługę, sympatyczną i pomocną. Koniecznie zobaczcie co mają w menu i w miarę możliwości jedźcie spróbować. Jak dla mnie to kuchnia działa na szóstkę z plusem :) Sala również bardzo fajna, na wesele pięknie udekorowana.
Daffy

Postprzez jagoda1 » 14 Paź 2018, 20:37

W różnych częściach Polski jest z pewnością dużo ładnych i wyjątkowych miejsc. W okolicach Bydgoszczy z pewnością do takich zalicza się Ośrodek Wiktorowo, że tam jest ładnie to według mnie mało powiedziane. Mnie to miejsce zauroczyło, tą przyrodą, oryginalną salą weselną, z drzewem w środku, żywym :) Te dekoracje, stoły tak wszystko dopasowane, jedzonko też pychotka.A tak się wytańczyłam, za wszystkie czasy normalnie. Świetne wesele, udane bardzo.
jagoda1

Postprzez dianaherrera » 15 Paź 2018, 07:24

Ja dalej przeżywam swoje wesele :) robiliśmy niedaleko warszawy w takim Zameczku Zakrzewiak w Tłuszczu, super okolica, sala sama w sobie piękna, ale mnie najbardziej cieszy zadowolenie gości, wszyscy chwalili że super, ze się najedli i wybawili, a o to chodzi w weselu nie?
dianaherrera

Postprzez inga7 » 15 Paź 2018, 10:26

Byłam na przyjemnym przyjęciu weselnym na jakieś 50 - 60 osób w domu weselnym koło Nowego Sącza. Nazywał się Acapulco. Lubię takie kameralne wesela, z każdym można porozmawiać, zatańczyć. No i w tym Acapulco mi się podobało. Domowe jedzenie, ładny wystrój i dekoracje, obsługa tez się profesjonalnie uwijała przy gościach.
inga7

Postprzez jojko90 » 20 Paź 2018, 13:49

jak dla mnie Hotel Groman, duże 3 sale do wyboru, bardzo miła i szybka obsługa. Organizacja wszystkiego na tip top, nikt nie błaznuje. No i samo wesele przepiękne. Dodatkowo duży parking, dzięki któremu pomieści się dużo gości, no i dobre ceny
jojko90

Postprzez ja88 » 22 Paź 2018, 17:32

Jak szukasz ładnej sali to polecam Ci zorganizować wesele pod warszawą w tym hotelu http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Jest tutaj przepiekna ojolica, jeszcze lepsza sala, wysoka kultura osobista obsługi która tylko świadczy o wysokim standardzie tego miejsca. Warto sie rozejrzeć na tej stronie.
ja88

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość