Lubicie jeść pizze

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Lubicie jeść pizze

Postprzez Cysia » 28 Sie 2018, 10:22

Do jakich miejsc wybieracie się ze znajomymi jeżeli macie ochote na pizze? U nas zazwyczaj jest tak, że spotykamy się w domu bo atmosfera jest luźniejsza i zamawiamy pizze.Dowiedziałam sie niedawno, ze tutaj http://wroclaw.pizzerianocna.pl/ można zamówić pizze do późnych godzin nocnych. Dla osób, które lubią sobie posiedzieć to idealne rozwiązanie. Korzystaliście już z takich możliwości?
Cysia

Re: Lubicie jeść pizze

Postprzez silva » 29 Sie 2018, 21:03

Generalnie unikam jedzenia po godz 22 ale warto wiedzieć, bo czasami zdarza się jakaś impreza czy odwiedziny gości. Pizzę też czasami przygotowuję sama, wtedy mam pewność co do jakości składników no i pełna swoboda kompozycji
silva

Postprzez rasty » 12 Paź 2018, 11:01

uwielbiam, to moje ulubione danie kuchni włoskiej, też robię często sama w domu, najlepsze połączenie szynka i suszone pomidory, do pizzy koniecznie ketchup, z piekła rodem z kotlina pali ale o to własnie chodzi, bo lubię jak jest pikantnie
rasty

Postprzez tamarass » 19 Paź 2018, 07:33

Ja bardzo lubię pizze ale staram się ograniczać jej jedzenie. Jest kaloryczna a ja planuję zgubić parę zbędnych kilogramów więc na razie muszę sobie jej trochę odmawiać... ;)
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
tamarass

Postprzez mandala » 22 Paź 2018, 09:39

Lubię pizzę, najlepiej domową, jeśli z pizzerii to z sosem czosnkowy, ale zdarza się, ze i mrożoną jemy, bo jakos nikt nie ma weny na gotowanie, to wtedy koniecznie z ketczupem włocławek, najlepszy, nawet najbardziej zwyczajne danie uratuje ;)
mandala

Postprzez Natalie » 23 Paź 2018, 11:50

Oczywiscie, że lubie. Wręcz uwielbiam. Najbardziej hawajską, z owocami morza albo na ostro.
Awatar użytkownika
Natalie

Miejscowość: pracownik biurowy

Postprzez Oponka » 24 Paź 2018, 09:00

Wszystko jest dla ludzi, trzeba oczywiście pamiętać o umiarze. Na moim stole najczęściej gości zdrowa żywność, która według mnie powinna być w każdym domy, ale oczywiście od czasu do czasu można pozwolić sobie na zjedzenie pizzy :), którą swoją drogą uwielbiam.
Oponka

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości