weterynarz warszawa

Re: weterynarz warszawa

Postprzez anksa » 11 Cze 2018, 14:03

Często chodzę z moim pupilem do weterynarza, ale to dzięki klinice http://primavet.waw.pl/, której zaufałam i wiem, że są w stanie zrobić wszystko aby go wyleczyć z różnych chorób
anksa

Postprzez julka » 10 Wrz 2018, 10:35

Nie znam zadnego dobrego weterynarza w Wawie. Ale to trudny zawod. Warto dodać, że lekarz weterynarii moze pracowac w inspekcjach, laboratoriach czy placowkach badawczych. Jego praca ogranicza sie nie tylko do leczenia zwierzat- moze też leczyć choroby odzwierzęce czy kontrolować żywność pochodzącą od zwierząt.
julka

Postprzez kaman » 17 Wrz 2018, 14:06

a ja znam świetnego weterynarza. Na Grenadierów jest profesjonalna klinika weterynaryjna VET4PET i tam jest kilku specjalistów godnych polecenia. Najlepiej będzie jak się po prostu udasz ze zwierzakiem do nich i tam już cię odpowiednio pokierują co gdzie i jak
kaman

Postprzez pusheen25 » 11 Paź 2018, 18:41

Myślę, że Vet4Pet to jedna z lepszych lecznic weterynaryjnych w Warszawie. Leczyłam tam mojego buldożka, który zmagał sie z niedowładem łapek. Dopiero tam trafiłam na kompetentny personel i lekarza- dr Nowickiego- który zaproponował skuteczny plan leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Polecam!
pusheen25

Postprzez margolcia21 » 11 Lis 2018, 14:22

Dobrze wiedziec, gdzie skierowac swoje kroki, kiedy moj pupil zachoruje ;) Mieszkam w Warszawie zaledwie dwa miesiace i wole miec jakis namiar na dobra klinike w razie gdyby moj kotek przychorował.
margolcia21

Postprzez Fox323 » 14 Lis 2018, 14:52

W Warszawie jest wielu dobrych weterynarzy, ale warto być przede wszystkim dla swojego pupila być takim osobistym weterynarzem, bo to od Nas zależy jak dbamy o nasze psiaki :) Szczególnie teraz gdy jest coraz chłodniej warto poświęcić mu trochę więcej czasu na ochronę ;) Znalazłam bardzo ciekawy wpis na blogu, który mówi o tym jak zadbać o nasze pieski zimą https://www.fiprex.pl/blog/jak-dbac-o-zwierze-zima/. Pozdrawiam cieplutko ;)
Fox323

Postprzez rihanna » 27 Lis 2018, 13:23

teraz dobry weterynarz jest na wage zlota! ale dobrze, ze medycyna idzie do przodu, sa nowsze metody leczenia, bardziej nowoczesny sprzet, wiec czesciej mozna liczyc na powrot do zdrowia naszych zwierzaczkow
rihanna

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości