Inwestycja w mieszkanie

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Inwestycja w mieszkanie

Postprzez arlett » 04 Kwi 2018, 09:25

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie mieszkania z http://nieruchomosci123.pl Mieszkam pod Rzeszowem i chciałabym się przenieść do centrum. Obecnie wynajmuję kawalerke i szczerze mam dość dojazdów i wysokiego czynszu. Czy ktos z was korzystał z oferty biura ieruchomości123?
Warto kupić eM w centrum?
arlett

Re: Inwestycja w mieszkanie

Postprzez Yoga » 10 Kwi 2018, 11:13

Kupno swojego mieszkania to bardzo dobry pomysł ale czekaj, teraz wynajmujesz kawalerkę i nagle chcesz kupić mieszkanie w Rzeszowie? To musisz mieć bardzo duże oszczędności.
Yoga

Postprzez Magda03 » 10 Kwi 2018, 20:07

Inwestycja w mieszkanie to bardzo dobre posunięcie, na nieruchomościach można sporo zarobić, tym bardziej na nowych mieszkaniach, na które popyt jest jeszcze większy, niż mieszkania z rynku wtórnego. Od jakiegos czasu zastanawiam się nad kupnem mieszkania na osiedlu Leśny Kwiat w Warszawie, moi znajomi kupili tam dwa mieszkania w tym jedno na wynajem. Wynajem to bardzo dobre rozwiązanie, bo jednocześnie mamy mieszkanie a z drugiej strony zarabiamy an nim lub ktoś spłaca nam kredyt, albo jedno i drugie czyli spłata kredytu plus delikatny zarobek na np rachunki.
Magda03

Postprzez ilhiaana » 11 Paź 2018, 17:21

Myślę, że inwestowanie w mieszkanie pod wynajem to jedna z najbardziej bezpiecznych inwestycji, dzięki której można zbudować sobie comiesięczne źródło uzyskiwania tzw. dochodu pasywnego. Oczywiście kupno mieszkania wymaga z reguły sporego wkładu finansowego i wiedzy. Wbrew pozorom również na nieruchomościach można stracić sporo pieniędzy. Przykładem może być źle ułożona umowa wynajmu, która nie zabezpieczy cię w odpowiedni sposób przed ewentualną możliwością natrafienia na nastawionego na oszustwo lokatora. Aby uniknąć tego typu sytuacji, warto wspomóc się profesjonalną obsługą prawną. Ja korzystam z usług kancelarii adwokackiej http://suwka.pl. Pomagają oni w sprawach związanych z obsługą nieruchomości, w tym także konstruowaniu umów deweloperskich czy najmu.
ilhiaana

Postprzez Beryl213 » 11 Paź 2018, 18:09

Mam dla Was nieco inną oferte, która moze sie przydac niektorym z Was. Ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą oferte mieszkan we Wrocławiu na stronie http://www.domesta.com.pl/apartamenty-ambiente i uwazam ze jest genialna. Ceny są wyjątkowo niskie jak na Wrocław, a projekty robia na mnie wrazenie. Jesli wiec jestescie zainteresowani, to wszelkie informacje macie na stronie.
Beryl213

Postprzez weronikalewandowska » 13 Paź 2018, 18:45

Wynajem to ciekawy pomysł na dodatkowy dochód. O ile ktoś posiada odpowiednie mieszkanie. Można też kupić coś tylko na wynajem i spłacać kredyt właśnie ze środków z najmu. Tylko najem niestety obarczony jest pewnym ryzykiem. A to może być ucieczka lokatorów, a to mogą być jakieś szkody itd. Niestety znam to z własnego doświadczenia. Mamy w rodzinie mieszkanie, duże, we Wrocławiu i wiem jakie czasami numery mogą wywinąć najemcy. Obecnie problem mamy tak rozwiązany, że mieszkaniem zarządza zewnętrzna firma - DJN. Na ich głowie jest proces szukania najemców, doposażanie mieszkania a nawet (albo przede wszystkim) pilnowanie. Najciekawsze rozwiązanie które stosują, to obowiązkowe ubezpieczenie OC od szkód które musza opłacać najemcy.
weronikalewandowska

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości