używacie naturalnych kosmetyków ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: używacie naturalnych kosmetyków ?

Postprzez dusia » 22 Lip 2018, 11:18

evelajna to zależy czy planujesz zakup kremu, maski, czegoś do demakijażu czy w ogóle pełnej kuracji :) Moim zdaniem takim produktem uniwersalnym dla każdego może być na przykład Sweet Tonic Lotion. Stworzony na bazie wody różnej. Skutecznie oczyszcza wszelkie zanieczyszczenia ( także makijaż ) i działa delikatknie ściągająco.
dusia

Postprzez evelajna » 16 Sie 2018, 15:03

dzięki dusia za odpowiedz. Jestem świeżo po urlopie i zaraz zabieram się za składanie zamówienia. Ten sweet tonic lotion zamówię na pewno bo z tego co czytałam to taki bardzo uniwesrsalny produkt :) Na początek na pewno się sprawdzi.
evelajna

Postprzez Zuza32 » 04 Paź 2018, 13:20

Kosmetyki naturalne naprawdę dobrze się spisują. Przyznaję, że początkowo podchodziłam do nich bardzo sceptycznie, ale z czasem się przekonałam. Szczególnie polubiłam się z różnymi olejkami, które sprawdzają się zarówno na twarzy (tj. olej marula, tamanu), jak i na włosach (olej ze słodkich migdałów, awokado).
Zuza32

Postprzez krasiva » 04 Paź 2018, 14:04

Olejki naturalne sa rewelacyjne. Używam na ciało i włosy regularnie. Jedynie boje się o twarz, bo mam cerę podatną na wypryski więc stosuję tylko miejscowe na suche zmiany.
krasiva

Postprzez lusia » 05 Paź 2018, 15:20

Dla mnie najlepsze są azjatyckie kosmetyki. Są to właśnie kosmetyki naturalne - ale wyprodukowane z zupełnie innych składników niż kosmetyki polskie. Warto się nimi zainteresować i wypróbować na sobie. Nie są drogie więc czemu nie?
lusia

Postprzez misi3k » 05 Paź 2018, 20:25

Korzystam z mleka kokosowego, nigdy nie miałam tak gładkiego ciała jak właśnie po nim :)
misi3k

Postprzez pani.ola » 11 Paź 2018, 10:40

Oczywiscie, u mnie najlepiej sprawdzają się naturalne kosmetyki do twarzy https://bestilbio.sklep.pl/kosmetyki-do-twarzy-cat-90 Skóra twarzy jest szczególne delikatna i podatna dla podrażnienia. Dlatego właśnie niezwykle istotny jest dobór odpowiednich preparatów, najlepiej na bazie naturalnych produktów.
pani.ola

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości