Body Care Clinic Katowice

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Body Care Clinic Katowice

Postprzez aga_stokrotka95 » 03 Lip 2018, 22:43

Klinika Body Care Clinic w Katowicach zaprasza do skorzystania z katalogu usług. Między innymi znajdą Państwo oferty zabiegów zamykających naczynka http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/, czy też usuwanie czerwonych przebarwień: http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/usuwanie-rumienia/.
aga_stokrotka95

Re: Body Care Clinic Katowice

Postprzez galaretka » 08 Paź 2018, 10:23

Nie kojarzę tej kliniki. Ale w sumie mam swoją sprawdzoną, kojarzycie Instytut kosmetyki i medycyny estetycznej na ulicy Panewnickiej? :) świetny jest, byłam na mezoterapii igłowej i jestem zaskoczona jak zmarszczki się wygładziły i jaka skóra zrobiła się jędrna. Myślę też nad tym zabiegiem na dłonie bo też można, a ja od pracy fizycznej i sporej ilości pracy przy detergentach mam je bardzo zniszczone, takie odżywienie by się im przydało
galaretka

Postprzez Devil93 » 10 Paź 2018, 12:20

Szał na medycynę estetyczną widzę, że nadal trwa i trudno mu się dziwić. Moje przyjaciółki namawiają mnie na lifting Hifu okolic brzucha w łódzkiej klinice Novoderm i chyba się skuszę. Zabieg pochłonąłby troszkę mojej tkanki tłuszczowej i wymodelował brzuch. Myślę, że zabieg wykonywałby pan doktor Krzysztof Teysler , który ma doświadczenie w tych sprawach. Może się skuszę..
Devil93

Postprzez Kluseczka0 » 01 Lis 2018, 09:37

No trudno się dziwić że jest szał skoro można mieć naprawdę genialne efekty. No wiecie, teraz medycyna pozwala nam bardziej o siebie zadbać to czemu z tego nie korzystać :) ja też chodzę do tego Instytutu kosmetyki i medycyny estetycznej w Kato, panie mają tyle kursów, szkoleń i certyfikatów że nie mam żadnych obaw :)
Kluseczka0

Postprzez SaraOhara » 24 Lis 2018, 15:48

W Katowicach to ja znam tylko Centrum Kosmetyczno Dermatologiczne Dermed. Byłam tam na kilku zabiegach takich jak depilacja laserowa, wyszczuplanie metodą cool tech i usuwanie zmarszczek laserowo. To bardzo fajne miejsce z bardzo doświadczonym zespołem, duzą wiedzą i kompetencjami, szeroką gamą i różnorodnością zabiegów no i wyważonymi cenami. Ja jestem bardzo zadowolona i nie raz pewnie jeszcze wróce by poprawić cos co zmienia upływajacy czas :P
SaraOhara

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości