krem pod oczy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

krem pod oczy

Postprzez KamiKami09 » 09 Paź 2018, 12:41

Witam, mam 29lat i strasznie dużo zmarszczek w okolicach oczu. Pracuję przy komputerze, potrzebuję jakiś krem pod oczy z kolagenem który mnie uratuje. poleci mi któraś z was jakiś produkt? z góry dziękuję
KamiKami09

Re: krem pod oczy

Postprzez urodzianka » 09 Paź 2018, 14:45

a może po prostu kolagen 100% ? i pomieszaj z kremem jakimś
urodzianka

Postprzez Tolka931 » 11 Paź 2018, 15:34

Niestety mam bardzo podobny problem i już dość widoczną siateczkę pod oczami. Dlatego szukam zawsze dobrych kremów pod oczy (np. tutaj - https://www.cocolita.pl/kremy-pod-oczy), które wnikają w głąb skóry i już tam zaczynają swoje działanie. Trzeba tylko pamiętać, żeby albo krem wklepywać albo bardzo delikatnie wmasowywać w skórę. Im szybciej się zacznie odpowiednią pielęgnację tym większa szansa, że zmarszczki staną się mniej widoczne oraz nie będą się pogłębiały.
Tolka931

Postprzez ilhiaana » 17 Paź 2018, 07:16

Najlepiej sprawują się bodajże kremy z witaminą C, peptydami i retinolem – przy czym to ostatnie raczej w małym stężeniu, o czym warto pamiętać. Ale sam krem raczej nie wystarczy. Trzeba stosować metody, które holistycznie odpowiedzą na ten problem – a w tym celu wypadałoby najpierw zapoznać się z tym, dlaczego w ogóle takie zmarszczki powstają. Bo sama praca przy komputerze to pewnie tylko jeden z wielu czynników. Poczytajcie sobie tutaj: https://lirene.pl/5-zasad-jak-dbac-o-skore-pod-oczami/ , bardzo dobry artykuł, który omawia te zagadnienia. Znaleźć można tutaj też kilka ogólnych porad, które wykraczają poza to, jakiego kremu używać – choć i ta kwestia została poruszona.
ilhiaana

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości