Wylot na wakacje...

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Wylot na wakacje...

Postprzez lilly89 » 09 Paź 2018, 12:08

jolanta88 napisał:Jasne.. Za niecałe 100 złotych a mam taką wygodę. A ty zastanawiasz się czy już zamówiłaś? :D

Zamówiłam dopiero wczoraj, ale internetowo. Mam nadzieje że dostanę do końca tygodnia :D I jak Ci się sprawdza?
lilly89

Postprzez sylwia22 » 11 Paź 2018, 08:54

Moje znajoma ostatnio miała przykry incydent na lotnisku, mianowicie jej samolot został odwołany i zrobił się niezły dym, odpadł jej jeden dzień z planowanego urlopu i wykupionych wakacji. Wiem że z tego tytułu otrzymała spore odszkodowanie dzięki im https://wyplatazalot.pl Minus jeden dzień ale rekompensata byłą taka że było ją stać polecieć na następne wakacje.
sylwia22

Postprzez Domka » 12 Paź 2018, 09:56

Ja szczerze powiedziawszy mam już dość wakacji w Polsce, nad morzem wszędzie tłok, nawet spokojnie na plaży nie mozna już poleżeć albo brak miejsc. Chyba w przyszłym roku pojedziemy już za granicę, ale żeby zaklepać rezerwację trzeba już szukać fajnego miejsca i wykupić wczasy. Myślałam o Riwierze Bułgarskiej sporo ciekawych ofert w niskich cenach https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... garska.htm myślę że warto.
Domka

Postprzez Józefina12 » 23 Paź 2018, 12:12

A ja tam lubię polskie morze. Urok ma swój no i plaże piękne. Niczym bym tego nie zastąpiła. Moja ulubiona miejscówka to domki letniskowe w Sarbinowie, malownicza okolica.
Józefina12

Postprzez AnielaAngel » 25 Paź 2018, 10:34

Zgadzam się z przedmówcą, polskie morze ma w sobie to coś. Mamy przepiękne, piaszczyste plaże, które ciężko znaleźć w innych zakątkach Europy. Kultura w takich miejscach też jest bardzo ciekawa, można tam napotkać wiele tradycji regionalnych i często zjeść dobre jedzenie. My za każdym razem jedziemy gdzie indziej, tak aby spróbować nowego rejonu. Ośrodek wczasowy nie jest tutaj zbyt dużym problemem, gdyż zawsze da się coś znaleźć, a wymagań nie mamy zbyt dużych.
AnielaAngel

Postprzez AliceLollipop » 29 Paź 2018, 13:11

Zdecydowanie polskie morze! Mamy przepiękne plaże, trudno gdziekolwiek takie znaleźć. Nasz klimat także jest odpowiedni, nie za suchy, nie za mokry. Morska bryza zawsze jest bardzo przyjemna i dostarcza dużych ilości jodu wpływającego pozytywnie na ludzki organizm. Dlatego też nad morzem zawsze czujemy się lepiej! Lepiej się wstaje i chętniej się idzie spać, co jest bardzo widoczne podczas pobytu. Ja akurat preferuje domki letniskowe ze względu na płynącą z nich wolność oraz komfort, ale każdy lubi co innego. :)
AliceLollipop

Postprzez jolanta88 » 29 Paź 2018, 15:10

lilly89 napisał:
jolanta88 napisał:Jasne.. Za niecałe 100 złotych a mam taką wygodę. A ty zastanawiasz się czy już zamówiłaś? :D

Zamówiłam dopiero wczoraj, ale internetowo. Mam nadzieje że dostanę do końca tygodnia :D I jak Ci się sprawdza?

Jestem zachwycona :D Sprawdza się super i mogę spokojnie polecić każdemu :)
jolanta88

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości