Powiększanie ust

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Powiększanie ust

Postprzez lusia » 09 Paź 2018, 09:01

Ja usta robiłam w Akademii Medycyny Estetycznej na warszawskim Ursynowie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim usta wyglądają bardzo naturalnie. Są pełniejsze ale nie są sztuczne, a właśnie o taki efekt mi chodziło.
lusia

Postprzez kalinowskak » 17 Paź 2018, 13:39

To ważne żeby wyglądać naturalnie, a nie jak "glonojad", zresztą niektórym są potrzebne takie zabiegi, jeśli ma się np: wąskie usta warto zainwestowac w taki zabieg, ale u specjalisty, powiększanie ust nie jest dla wszystkich
kalinowskak

Postprzez Dara » 18 Paź 2018, 14:51

wszystko jest dla ludzi, ale trzeba znać umiar :)) wydaje mi się, że jak trafisz do dobrego kosmetologa to możesz uzyskać ładny, naturalny efekt
Dara

Postprzez lilianagomowska » 24 Paź 2018, 12:59

najlepiej powiększać usta w sprawdzonych gabinetach - ja robię to tylko tutaj
tutaj
lilianagomowska

Postprzez Cysia » 28 Lis 2018, 14:15

Najczęściej powiększa się usta za pomocą kwasu hialuronowego. Takie zabiegi warto wykonywać w sprawdzonych miejscach, jak na przykład w centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. O tym, co mają do zaoferowania poczytacie na stronie https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/. Dla mnie ważne jest to, że tego typu zabiegi są tam przeprowadzane przez lekarza dermatologa.
Cysia

Postprzez arlett » 08 Gru 2018, 12:05

Jeśli chcesz powiększyć usta to zrób to w zaufanej, profesjonalnej klinice np tu http://drwojcik.pl/ Idź najpierw na konsultację i lekarz powie ci co i jak.
Znam kobiety które poszły do pierwszej lepszej kosmetyczki na powiększenie ust i teraz tego żałują. Tego typu zabiegi powinien wykonywać doświadczony lekarz.
arlett

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości