Pękające piety

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Pękające piety

Postprzez Alesso » 08 Paź 2018, 13:44

W przypadku tego problemu warto się zaopatrzyć w jakiś dobry krem na popękane pięty, np. http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-na-suche-i-pekajace-piety/. Silne nawilżanie może pomóc w zahamowaniu procesu bolesnego pękania. Mój facet długo się męczył, dopóki mu nie zaczęłam przypominać o regularnym smarowaniu i od razu lepiej :)
Alesso

Postprzez rita » 22 Lis 2018, 12:25

No ja też kremy stosowałam, codziennie nakładałam ale żeby to coś pomogło... nie bardzo :/ ulga była na chwilę, ale pęknięcia nie chciały się zaleczyć. Może to od przypadku zależy, ale ja musiałam odwiedzić podologa. Chodziłam do pani Eli Szczepańskiej do poradni stopy na ul. Migdałowej i od razu różnica! jednak co specjalista, to specjalista. kilka wizyt musiałam mieć, na każdej zabiegi no i się udało pięty wyleczyć :)
Awatar użytkownika
rita

Postprzez naszamasza » 27 Lis 2018, 15:17

Trzeba w piety codziennie wsmarowywać krem wtedy zapobiega się takim sytuacjom a niestety często o pietach zapominamy. Popytajcie swoich kosmetyczek o zabieg calluspeeling mavex, bardzo fajny zabieg , usuwany jest cały martwy naskórek.
naszamasza

Postprzez susanfaludi » 05 Gru 2018, 09:44

Jeżeli pękające pięty to problem chwilowy, to tam jeszcze pół biedy, prawda – jakieś kremy czy domowe zabiegi i będzie w porządku. O wiele gorzej, jeżeli ten problem utrzymuje się dłużej albo regularnie wraca. Wtedy bym nie kręciła nosem, tylko jak najszybciej udała się do jakiegoś specjalisty-podologa. Akurat w Warszawie jest o tyle dobrze, że jest dużo ekspertów w tej dziedzinie, a w szczególności gabinety podologiczne Satin – i to trzy nawet. Warto zwrócić się do nich w sprawie kuracji w razie pękających pięt. Jak ktoś nie jest pewien, czy to w sumie na pewno konieczne, to może na ich stronie https://satin.pl/ załatwić sobie bezpłatną konsultację internetową. W ten sposób będzie mógł uzyskać parę informacji, które na pewno pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji.
susanfaludi

Postprzez Colway.pl » 12 Gru 2018, 10:17

Może dobrym rozwiązaniem byłaby wizyta w gabinecie kosmetycznym? Same kremy i pielęgnacja to jedno, natomiast czasami przyda się opinia kogoś z zewnątrz- kosmetyczki, próbowałaś może kosmetyków kolagenowych do pielęgnacji stóp?
Colway.pl

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość