depilacja laserowa na pachy

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: depilacja laserowa na pachy

Postprzez mandala » 31 Sie 2018, 02:31

Hmm... wygląda obiecująco. Depilujesz się tą metoda? Naprawdę działa?
mandala

Postprzez DromedaryMilkSoap » 17 Wrz 2018, 08:22

Jeżeli chodzi o depilacje laserową pach to muszę przyznać ze to faktycznie działa i jest skuteczną metodą pozbycie się owłosienia. Podstawą będzie jedynie wybrać profesjonalne studio kosmetyczne które się tym zajmie.
DromedaryMilkSoap

Postprzez ja88 » 19 Wrz 2018, 19:43

Od dawna wiadomo, że depilacja laserowa jest jedną z najlepszych metod jaka istnieje w celu usuwania owłosienia z różnych miejsc ciała warto zapoznać się z ofertą jaką przedstawia to studio http://loco-estate.com/ Ponieważ ceny za usługi są bardzo okazyjne i można tu zaoszczędzić na prawdę dużo pieniędzy.
ja88

Postprzez dankalol » 20 Wrz 2018, 22:55

nie ma skuteczniejszej metody na pozbycie się niechcianego owłosienia niż depilacja laserowa :) ja zafundowałam sobie serię zabiegów na nogi i pachy :) A w najbliższej przyszłości planuję też ogarnąc strefę bikini :) Jeśli chodzi o konkretne miejsce to polecam wrocławski salon COCO-TIME :) Profesjonalny sprzęt, miła obsługa i atrakcyjne ceny.
dankalol

Postprzez lilly89 » 08 Paź 2018, 08:14

bardzo fajny zabieg
lilly89

Postprzez rasty » 08 Paź 2018, 09:48

Cieszę się ze się zdecydowałam na zakup własnego depilatora, mniej to mnie kosztowało, zabiegi robię sobie sama kiedy mam czas, nie jestem uzalezniona od drugiej osoby a efekty są fajne, przez wakacje moglam zapomnieć o goleniu. Mam dpeilator ipl babyliss.
rasty

Postprzez Strelka » 31 Paź 2018, 13:33

Fajna rzecz taki sprzęt, jednak koleżanka bardzo namawia mnie na depilacje laserową. Ona sobie zrobiła własnie pachy tak i bardzo sobie chwali. Nie musi co kilka dni golić pach, ma święty spokój z tym. Dopiero na lato można chyba zobaczyć jakie to jest fajne :) Teraz sama szukam kogoś z okolicy kto wykonuje takie zabiegi. Na portalu https://www.moment.pl/ już kilka miejsc znalazłam, myślę, że w tym roku jak się uda to zapisze się na ten zabieg, ale może na początek łydki ;)
Strelka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości