Zakup waluty gdzie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Zakup waluty gdzie?

Postprzez silva » 03 Wrz 2018, 21:38

Super jak właśnie kantor online udostępnia zarówno społecznościowy model przewalutowania jak i transakcje od ręki z możliwością negocjacjo jeśli mamy akurat jakieś większe pieniądze do wymiany. Korzystałam z obydwu opcji, kiedy mi się nie spieszy żeby mieć przelew w walucie zrealizowany tego samego dnia często wybieram kurs własny, a gdy sprawa pilna kurs kantoru, który i tak od rynkowego się niewiele różni, więc jakby nie było walutę kupuję na dobrych warunkach.
silva

Postprzez kalinowska » 30 Wrz 2018, 20:44

Ja ze swojej strony i ze swojego doswiadczenia to moge polecic https://www.pluskantor.pl :) Naprawde genialnie dziala funkcja informowania o transakcjach itp. Wszystko idzie dodatkowo na sms i maila.
kalinowska

Postprzez silva » 05 Paź 2018, 21:07

Tak jak mówisz, e-kantory są bardzo praktyczne. Walut wymienia się w parę sekund przy czym taniej niż w tradycyjnych. Na Gieldawalut spotkałam się też z tym że funkcjonalność kantoru jest połączona z platformą społecznościową- tj. można wymieniać natychmiast albo z innymi użytkownikami określając kurs samemu.
silva

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości