Zakup suszarki do włosów

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Zakup suszarki do włosów

Postprzez Cysia » 26 Lip 2018, 20:24

Chcemy kupić suszarkę do włosów. Zastanawiam się dlatego jaką wybrac. Ta moja bardzo niszczy mi włosy więc wole wydać więcej ale miec lepszej jakosci sprzęt. Czytałam już tutaj, http://dlapaznokci.pl/wybieramy-odpowiednia-suszarke/ bardzo fajny artykuł na temat takich suszarek. Podpowiecie mi jeszcze czym się kierować przy zakupie?
Cysia

Re: Zakup suszarki do włosów

Postprzez gosia.kilat » 23 Sie 2018, 19:21

Ja zawsze zwracam uwagę na to, czy suszarka pozwala na regulowanie temperatury suszenia, bo wtedy mogę ją odpowiednio zmniejszyć tak żeby nie gorące powietrze nie niszczyło wlosów.
gosia.kilat

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Lagenko » 27 Sie 2018, 08:50

Jeżeli możesz to podaj przede wszystkim jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup suszarki do włosów i wtedy pomożemy, doradzimy na forum podczas ej wyboru. Te dobre i ciekaw modele to koszt ponad 200zł.
Lagenko

Postprzez rasty » 11 Wrz 2018, 10:03

jeśl masz większy budżet możesz zainwestować w babyliss digital sensor, ma czujnik temperatury, który ciągle skanuje włosy by ni ebyły przegrzewane, na pewno taka suszarka jest duzo bardziej przyjazna dla włosów, mam i widzę różnicę we włosch bo przestało mi się po suszeniu robić na głowie siano tylko włosy są gładsze, lepiej się układają
rasty

Postprzez tulipa » 12 Wrz 2018, 13:01

Bardzo lubię markę Babyliss, na pewno w przyszłości kupię więcej ich produktów. Miałam dość małych, ryczących suszarek, które się psuły po 1-2 latach, bo ogarnąć moje włosy to nie lada wyzwanie, mam bardzo grube, ciężkie i trudno je suszyć. Skusiłam się na suszarkę tej firmy, bo uznałam, że może sprzęt dla fryzjerów lepiej sobie z nimi poradzi - i miałam rację :) A mam swoją od jakichś... 4 lat, i wciąż świetnie działa, pomimo zapychającego się filtru z powodu moich włosów. Jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
tulipa

Postprzez DromedaryMilkSoap » 26 Wrz 2018, 14:31

Mam podobne zdanie, również polecam serię Babyliss z racji tego że ich suszarki są po prostu skuteczne i bezawaryjne, może cena ciut wyższa, ale tak czy inaczej warto.
DromedaryMilkSoap

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości