Pielęgnacja cery trądzikowej

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez karina123 » 11 Wrz 2018, 13:11

Niestety wiem, jak ciężka może być walka z trądzikiem. Sama bardzo długo się z nim zmagałam i przetestowałam wiele leków i kosmetyków. Jednak najbardziej skutecznym okazał się krem acnederm, który działał przeciwbakteryjnie i po jego zastosowaniu moja skóra była bardziej odświeżona, czysta i było na niej mniej wyprysków.
karina123

Postprzez Pemodelan.pl » 12 Wrz 2018, 09:27

Podstawową kwestią będzie tutaj dobór odpowiednich dermokosmetyków- oczywiście naturalnych, a jeżeli problem trądziku jet poważniejszy to polecam udać się do dermatologa, bo być może w grę wchodzi kuracja antybiotykowa.
Pemodelan.pl

Postprzez Devil93 » 24 Wrz 2018, 12:44

Pielęgnacja cery trądzikowej wcale nie jest łatwa i ja dobrze to wiem. Próbowałam już różnych kosmetyków, jednak bez skutku. Zauważyłam jednak, że Kosmetyki do cery trądzikowej - apteka internetowa Wapteka są dość niepowtarzalne i może znajdę wśród nich produkty, których jeszcze nie stosowałam, a pomogą na moje problemy z cerą. Naprawdę, masakra z tą skóra..
Devil93

Postprzez dana78 » 25 Wrz 2018, 16:09

Cera trądzikowa nie musi być kłopotem jeżeli umiemy dobrze pielęgnować swoją twarz. Przydadzą się do tego glinki kosmetyczne takie jak tutaj: https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/Gl ... yczne/5036 .Nawet gabinety kosmetyczne działają na ich pielęgnacji. Wydaje mi się, że sprawdzą się i Tobie.
dana78

Postprzez ditan » 05 Lis 2018, 11:03

To prawda, ze w walce z tradzikiem trzeba być wytrwalym, by w ogole dojsc do tego, co jest przyczyna naszego problemu. Wiem, ze można chodzic do dermatologow, brac leki, ale to nie zawsze jest w stu procentach skuteczne. Moze nas tez stresowac po jakims czasie, ze nie widac efektow. Na rynku jest sporo naturalnych preparatow z ekstraktami z dąbrówki. Takie naturalne kosmetyki mogą nam bardzo pomoc w leczeniu tradziku.
ditan

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości