Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez ilhiaana » 19 Wrz 2018, 12:43

Ja kupuję kosmetyki przede wszystkim u Naturativ. Nie bez dobrego powodu – zaopatruję się przede wszystkim w kosmetyki naturalne, a nie znalazłam bardziej zaufanego sklepu w tym zakresie. Bo to chyba jeden z najbardziej konsekwentnych producentów w tej branży. Nie tylko sprzedają kosmetyki naturalne, ale też jako jedyni w Polsce posiadają certyfikat NATRUE, który potwierdza rygorystyczne wykorzystanie składników naturalnych – trudno jest o lepsze potwierdzenie w tej branży. Poza tym kierują się filozofią zrównoważonego rozwoju, kolejny plus dla lubiących ekologiczne podejście, a ja się do takich osób jak najbardziej zaliczam. Fajne jest też to, że na ich stronce - https://www.naturativ.pl/ - mają bloga z masa rzeczowych, ale też bardzo fajnie napisanych informacji oraz listę wykorzystywanych przez siebie składników w swoich produktach. Na wspomnianym blogu są nawet wpisy o tym, co się dzieje za „kulisami” w ich pracy. Lubię, gdy firma jest tak otwarta na klienta – czuję się wręcz „mile widziana” czytając ich teksty : ).
ilhiaana

Postprzez greta544 » 24 Wrz 2018, 11:27

Ja często zamawiam kosmetyki w sieci bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ceny zazwyczaj są nieco niższe niż w drogeriach stacjonarnych. Co prawda, trzeba pilnować i robić takie zamówienia wcześniej bo jak z dnia na dzień okaże się że czegoś braknie to szybko trzeba pędzić do pobliskiego sklepu z kosmetykami.
Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl
greta544

Postprzez larka » 25 Wrz 2018, 11:36

No właśnie to jest jedyny minus zakupów internetowych, że musisz mieć wszystko wypatrzone, wrzucone do koszyka i zamówione z zapasem czasowym i w dużych ilościach, by starczyło na dłużej. Ale, jak ktoś jest już przyzwyczajony do takiego systemu, to nie jest to żadna wada, a kwestia przyzwyczajenia się. Ja mam wiele zaufanych sklepów internetowych, ale zdarza mi się wciąż kupować w stacjonarnych punktach - mydła, żele do kąpieli, część kosmetyków.
Awatar użytkownika
larka

Miejscowość: Łódź

Postprzez DromedaryMilkSoap » 26 Wrz 2018, 14:25

Zgadzam się z powyższymi opiniami, zamawiając kosmetyki w sklepach internetowych możemy dużo zaoszczędzić, pod warunkiem ze dany sklep jest sprawdzony, polecam zerknąć do nas, w razie pytan służymy swoją pomocą :)
DromedaryMilkSoap

Postprzez rasty » 08 Paź 2018, 10:02

Najczęściej w necie, na doz.pl znalazłam bardzo dużo kosmetyków, co było dla mnie nie lada zaskoczeniem, bo w końcu to apteka internetowa, ale asortyment mają przeogromny i dobre ceny.
rasty

Postprzez lusia » 08 Paź 2018, 14:11

A znacie już Malahit? Jest to bardzo dobrze wyposażona drogeria internetowa: https://malahit.pl/. Mnóstwo produktów w bardzo korzystnych cenach, także kosmetyki wegańskie. Warto rozejrzeć się w internecie, często można kupić produkty inne niż w sklepach stacjonarnych.
lusia

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości