Sala weselna

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: Sala weselna

Postprzez rumunek » 23 Wrz 2018, 11:44

ja nie powiem, mnie na wesele najbardziej interesowała tylko duża, klimatyzowana sala i do tego jedzenie, jakie będzie, czy smaczne, czy będzie go dużo.Posłużyłam się opiniami i wzięliśmy w końcu wesele w willi opal w Grzybowie i powiem Wam,że to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Po pierwsze sala była taka jaką sobie wymarzyliśmy, ogromna i z klimą, do tego na 60 osób śmiało jeszcze było sporo miejsca. Jedzenie - tego nie da się opisać, cos wspaniałego, każda potrawa rozpływała się w ustach, nie wiem kto jest szefem kuchni, ale smak i wyczucie, doprawienie potraw, no rewelacja ! Ponadto chcieliśmy zrobić wesele bez dzieci... ale stwierdziliśmy,że nie ma sensu, dla dzieciaków tam bylo tyle atrakcji, ze same soba się spokojnie zajęły, sala zabaw i plac zabaw oraz basen w tamte upały to było coś gdzie dzieciaki spędziły najwięcej czasu.
Image
rumunek

Postprzez arlett » 03 Paź 2018, 20:40

Gdybyś szukała dekoracji na wesele to warto zajrzeć na https://smart-deco.pl/ Maja bardzo rozbudowaną ofertę i przystępne ceny. Znajdziesz tam balony, pasmanterie i różnego rodzaju dekoracje. Myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
arlett

Postprzez inga7 » 05 Paź 2018, 14:22

Ile ja się musiałam naszukać, żeby nzlaeźć jakąś konkretną salę weselną... Dobrze, że koleżanka w okolicach Nowego Sącza podrzuciła mi namiar na Dom Weselny Acapulco, który od razu mi się spodobał. Fachowa obsługa, smaczne posiłki (goście mi potem chwalili), ładny wystrój i duża sala balowa, parking dla gości, plac zabaw dla dzieci, możliwość wynajęcia apartamentu dla pary młodej. Mogę Wam bardzo polecić :)
inga7

Postprzez Jakub32 » 05 Paź 2018, 14:32

Szukasz firmy, która w swojej ofercie posiada spawanie metodą MIG? Polecam wejść na https://konstrukcjewarszawa.pl i zapoznać się z ich ofertą. Sądzę, że każda osoba będzie tym naprawdę zainteresowana.
Jakub32

Postprzez Finezjaq323 » 05 Paź 2018, 17:03

W mazowieckim zobaczcie sobie dom weselny Astoria. Znajduje się dokładnie w Kaniach, niedaleko stolicy. Salę weselną mają naprawdę fajna. Mają swoją stronę internetową, sporo zdjęć - zobaczcie sobie, może Wam tez wpadnie w oko ;)
Finezjaq323

Postprzez lokopa » Wczoraj, 17:11

Myślę,że w Hotelu Groman też jest świetnie. Przede wszystkim mamy na start full wypas, możemy sobie wybrać jedna z trzech sal, do tego tez warto zajrzeć do ogrodu i zrobić sobie tam sesje zdjęciowa, bo ogród jest naprawdę piękny i duży. No i warto w piątki sobie zrobić wesele, bo w tedy mamy o 10 procent taniej wszystko.
lokopa

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość