Skóra skrajnie sucha

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Skóra skrajnie sucha

Postprzez rucka » 21 Sie 2018, 12:13

Na początek potrzeba czegoś, co szybko nawilży skórę, więc sprawdzą się tu na pewno produkty z kokosem, aloesem, olejem makadamia, masłem shea, alantoiną. Smarować przez kilka dni przesuszone miejsca, by podratować nieco skórę, a potem zająć się dogłębną pielęgnacją - oczyszczaniem, złuszczaniem, nawilżaniem. Wtedy skóra zregeneruje się jeszcze szybciej.
Awatar użytkownika
rucka

Postprzez lusia » 27 Sie 2018, 09:24

Ja sądzę, że to najwyższy czas, aby zmienić kosmetyki na inne. Myślałaś o kosmetykach naturalnych? Farmona to polska firma, która ma w ofercie bardzo fajne kosmetyki naturalne. Zapoznasz się z nimi bliżej na stronie https://farmona.pl/. Wybór jest duży więc warto potestować na sobie produkty z różnych serii. Na pewno coś dobierzesz.
lusia

Postprzez Nina123 » 31 Sie 2018, 10:29

Tylko kremy od zdrowienaplus.com, fajne i szybkie efekty! I cena równie niska!
Nina123

Postprzez Pemodelan.pl » 19 Wrz 2018, 11:19

Podaj skład tych kosmetyków i sami się przekonamy czy faktycznie warto, poza tym polecam też udać się na profesjonalne zabiegi modelujące ciało i odpowiednio nawilżające, np: masaż olejkami czy gorącymi kamieniami na pewno zdecydowanie tutaj pomoże.
Pemodelan.pl

Postprzez dusia » 19 Wrz 2018, 16:19

jesli problem jest faktycznie taki poważny to trzeba zadziałać wielotorowo. Dobrze nawilżyć organizm od środka ( tu polecam pić co najmniej 3 l wody wysoko zmineralizowanej ) i od zewnątrz, tu powinien sprawdzić się krem Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream z Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy.html. W składzie znajduje się m.in masło shea, olejek ze słodkich migdałów czy ekstrakt z owoców ogórka. krem nawilża na wiele długich godzin.
dusia

Postprzez Domka » 23 Paź 2018, 08:59

Mi przy suchej skórze pomógł krem nawilżający Calluna Medica. Mardzo dobrze wygładził mi cerę, no i skóra wyglądała o wiele lepiej. Moim zdaniem warto kupować kremy sprawdzone i dobrej jakości tym bardziej że są na naturalnych składnikach. Zamierzam jeszcze kupić sobie krem liftingujący i przeciestarzeniowy bo w wieku 30 lat trzeba zacząć dbać o swoja skórę twarzy. Ktoś używa tych kosmetyków z tej serii ?
Domka

Postprzez ditan » 24 Paź 2018, 14:27

Kosmetyki maja duzy wplyw na wyglad naszej skory. Trzeba wybrac sobie odpowiednie dla siebie. Ostatnio pasuja mi azjatyckie kosmetyki Skin79. Mozna kupic cale serie takich kosmetykow.
ditan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości