Nietypowy prezent

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Nietypowy prezent

Postprzez okularnica » 11 Lip 2018, 08:36

Nietypowy prezent to na pewno ten dopasowany indywidualnie do osoby. Ja szukam teraz okularów z fotochromem i gdyby ktoś się domyślił i kupił mi na urodziny soczewki fotochromowe, to byłabym prze szczęśliwa :) Spełnienie marzeń, nawet takich małych, cieszy najbardziej.
okularnica

Postprzez domatorka » 11 Lip 2018, 10:02

Zgadzam się, indywidualne prezenty są najlepsze. Krajalnica do warzyw elektryczna to moje marzenie, mogłoby się wydawać, że to nietypowy prezent, ale gdyby mi ktoś kupił ją w prezencie, na pewno bym się cieszyła. Takie oklepane pomysły są przewidywalne. Trzeba się zastanowić, czego osoba, którą chcemy obdarować, na prawdę potrzebuje :)
domatorka

Postprzez znudzona » 14 Wrz 2018, 06:26

Nie wiem czy buty należą do nietypowych prezentów. Ale jeśli robi taki prezent mężczyzna, to ma odwagę, bo różne są przesądy na temat kupowania przez nich butów dla kobiet. Dla tych odważnych ta oferta https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie-104.html Bardzo duży wybór, modnych kozaczków damskich. Rózne wzory, kolory. I cena promocyjna.
znudzona

Postprzez dariawaria » 21 Wrz 2018, 12:58

najbardziej nietypowy prezent jaki mogłabym w obecnej sytuacji dostać to pierścionek zaręczynowy z diamentem 1,5 ct. mój wymarzony, wyśniony i wyczekany. Zobaczymy, czekam na święta albo i sylwestra :D
dariawaria

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości