Sprzątanie firm Wrocław - pomożecie?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Sprzątanie firm Wrocław - pomożecie?

Postprzez znudzona » 16 Lip 2018, 19:56

Witam, poszukuje profesjonalistów od sprzątanie firm z Wrocławia, może ktoś korzystał ? i mógłby polecić jakąś firmę ,która świadczy takie usługi sprzątające?
znudzona

Re: Sprzątanie firm Wrocław - pomożecie?

Postprzez ja88 » 17 Lip 2018, 10:23

Jeżeli szukasz bardzo dobrej firmy sprzątającej to dobrze by było nim podejmiesz jakikolwiek wybór co do usług sprzątających abyś zapoznał sie z tym blogiem https://eclear.pl/blog/soda-ekologiczne_sprzatanie/ możliwe zę nie będziesz potrzebować usług sprzątających tylko zobowiążesz do tego personel? Dzięki temu blogowi będziesz mógł zaoszczędzić na usługach sprzątających, ale jeżeli sytuacja tego wymaga to profesjonalną firma sprzątającą jaką mogę CI polecić to własnie autorzy bloga.
ja88

Postprzez panienka » 18 Lip 2018, 20:53

Myślę ze wynajęcie takiej firmy wiąze się z dość duzymi kosztami. Mozesz na przykład zadzwonić do agencji, która specjalizuje się w zatrudnianiu, rekrutowaniu i leasingu pracowników z Ukrainy i dopytać o warunki współpracy. Z pewnością zaoszczędzisz trochę pieniędzy no i dasz ogromną radość naszym sąsiadom ze wschodu;)
panienka

Postprzez anneczka » 07 Wrz 2018, 21:59

A ja się z tym niezgodzę, bo to jest kwestia ustalenia warunków wspolpracy. Pracujemy z nimi https://www.hojoclean.pl/ juz naprawde spory kawałek czasu i nie widze, zebysmy zbytnio zbiednieli na tym ;p A moim zdaniem zatrudnienie kogos na stale to jest wlasnie obciazenie i dla kadr no i budzetowo. A z taką firma mozna sie dogadac czy na współprace całoroczna czy nawet na zlecenia... To zalezy od nas
anneczka

Postprzez asiulka82 » 10 Wrz 2018, 19:21

U mnie w firmie jest podobnie, jest podpisana umowa z polskim wykonawcą, za to ta firma korzysta z usług pracowników z Ukrainy. Zdaje się, że zatrudniają dzięki firmie Bisar. Przychodzą kobietki kiedy my kończymy pracę i naprawdę, następnego dnia błyszczy dosłownie wszystko! Aż miło zaczynać pracę w tak czystym biurze, nawet gdy jest to poniedziałek rano :)
asiulka82

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości