Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Postprzez UrszulaSzczepanska » 06 Wrz 2018, 00:24

W moim przypadku pomogło radykalne ograniczenie cukrów prostych w codziennym menu. Przestałam słodzić kawę i herbatę. (po ok. miesiącu człowiek się przyzwyczaja) Zrezygnowałam ze słodyczy oraz dosładzanych napojów i soków. (soki zawierają praktycznie tyle samo cukru co cola). Do tego ograniczyłam spożycie białego pieczywa na rzecz pełnoziarnistego i wyeliminowałam z diety makarony.

Reszta jadłospisu pozostała bez zmian. W przeciągu 6 tygodni schudłam ponad 5 kg bez żadnego dodatkowego wysiłku. Kalorie pochodzące z cukrów, które odcięłam i tak nie dawały organizmowi niczego dobrego. Trzeba mieć jednak nieco silnej woli, gdyż cukier uzależnia i początkowa faza odstawienia bywa dość nieprzyjemna.
Odkwaszenie organizmu - Kompendium wiedzy Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakwaszeniu organizmu. Przyczyny zakwaszenia, sposoby na odkwaszenie, dieta odkwaszająca, produkty alkalizujące.
UrszulaSzczepanska

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości