Transfer na lotnisko

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Transfer na lotnisko

Postprzez ElNino » 22 Mar 2018, 12:30

Hej! Jak najtaniej można dostać się z Krakowa na lotnisko w Pyrzowicach ?? Sa jakieś busy?
ElNino

Re: Transfer na lotnisko

Postprzez Sylwianaa » 23 Mar 2018, 13:54

Jazda busem chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Z bagażami taka podróż nie jest zbyt komfortowa. Jeśli chcesz wygodnie i na czas dotrzec na lotnisko to nalepszy jest transfer na lotnisko oferowany przez firmę PrimeTaxi. Ja najczęściej korzystam z ich usług. Dysponują nowoczesnymi samochodami i świetnymi kierowcami. Ponadto za przewóz zapłacić kartą więc nie trzeba brac ze sobą gotówki na wyjazd. Ja też zamawiam u nich odbiór z lotniska. Kierowca czeka na mnie pod terminalem o umówionej godzinie. To świetna opcja- mam przynajmniej pewność, że jak dolecę do mam transport z lotniska prosto do domu.
Sylwianaa

Postprzez lagom » 03 Maj 2018, 13:23

Jest ich całe mnóstwo i są bardzo wygodne. ;)
lagom

Postprzez Vanesska » 19 Maj 2018, 18:06

hmm a nie taniej Was wyjdzie jechać własnym autem? Poza tym to wygodniejsza opcja, szczególnie po powrocie. Nigdy nie wiadomo czy samolot sie nie opóźni i potem co zrobić - taxa czeka i licznik bije wiec zapłącić trzeba. W najgorszym wypadku kierowca nie czeka a Wy po powrocie jesteście w kropce bo nie macie czym wrócić do domu. Mi się już raz tak zdarzyło i od tego czasu jeżdzę zawsze własnym samochodem. Mam sprawdzony, tani parking Kraków Balice i nie muszę się już martwić o nic. Niezależnie o której przylecę zawsze mam czym wydostać się z lotniska.
Vanesska

Postprzez ja88 » 18 Sie 2018, 21:30

Jeżeli chodzi o parking z tranferem na lotnisko to polecam wam sprawdzić ofertę tego parkingu przy lotnisku jakim jest https://parkujilec.pl/ dzięki tej ofercie twój samochód będzie w bezpiecznym miejscu pod stałym monitoringiem. Oczywiscie parking posiada również ubezpieczenie. Warto się zapoznać z tym miejscem.
ja88

Postprzez modnisiaa » 15 Wrz 2018, 09:49

Jeżeli chodzi o parking na lotnisku to dobrym parkingiem będzie https://modlinparking.pl/dojazd/ Jest to miejsce gdzie twoj samochód będzie strzeżony pod monitoringiem za zamkniętą bramą, warto sie tym zastanowić aby mieć pewność co do bezpieczeństwa naszego samochodu za naprawdę nie wielkie pieniądze. Sprawdź ofertę na stronie :)
modnisiaa

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości