fajna biżuteria - gdzie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: fajna biżuteria - gdzie?

Postprzez ilhiaana » 17 Sie 2018, 13:31

Moim zdaniem fajną i niepowtarzalną biżuterię można znaleźć w asortymencie produktów firmy aclari. Sama z własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, iż produkty przez nich oferowane wyróżniają się wysoką jakością, trwałością oraz unikatowym wyglądem. Ostatnio nawet zostałam poproszone przez przyszłego męża mojej ulubionej kuzynki o poradę związaną z wyborem idealnego pierścionka zaręczynowego i tak za moją poradą zdecydowaliśmy się na jeden z pierścionków zaręczynowych od aclari, który można obejrzeć na stronie https://aclari.pl/static/p/665/pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-aimor-fuego-0,53ct-p0467zb-4327.jpg.
ilhiaana

Postprzez rosowa » 30 Sie 2018, 10:21

Dla siebie wybrałam piękne i oryginalne kolczyki z kamieniem szlachetnym topaz sklep - zdecydowałam się na online, ponieważ czytałam dobre opinie i nie zawiodłam się ;) Doskonale prezentują się do pracy oraz na wieczorne wyjścia ze znajomymi
rosowa

Postprzez emilka66 » 13 Wrz 2018, 14:40

Przed zakupem biżuterii warto poczytać na temat czyszczenia złota https://aniaradzi.pl/porady/jak-i-czym- ... preparaty/ sama miałam wiele razy z tym problem . Po tym artykule wiele mi się rozjaśniło . Ogółem strasznie lubię złoto , tylko taki jego minus że po dłuższym czasie ma taki nie fajny kolor . Teraz już wiem jak je czyścić :)
emilka66

Postprzez Anita19 » 06 Paź 2018, 14:35

Fajne naszyjniki można znaleźć w Aparcie, apart.pl/bizuteria/naszyjniki
Anita19

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości