Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Postprzez webut » 28 Mar 2018, 15:31

Według mnie warto pojechać nad Morskie Oko
webut

Postprzez kratka » 17 Kwi 2018, 13:10

Bardzo fajny hotel jest tutaj http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Jeżeli szukacie miejsca, w którym możecie odpocząć i nieco się zrelaksować to koniecznie sprawdź sobie ofertę tego hotelu.
Ma basen i spa, a wokół mnóstwo okolicznych atrakcji i miejsc do zwiedzania. Naprawdę można jechać tam z całą rodziną i nikt się nie będzie na pewno nudził.
kratka

Postprzez jolajolka » 20 Kwi 2018, 09:57

Dla dzieciaków polecam Żywiec. obozy sportowe dla dziecitam organizowane - pierwsza klasa !
jolajolka

Postprzez lagom » 03 Maj 2018, 13:51

Tych miejsc jest co niemiara. Moim zdaniem cały Śląsk pozostaje wciąż nieodkryty.
lagom

Postprzez dankalol » 09 Maj 2018, 17:39

jeśli szukacie sprawdzonego hotelu nad morzem a konkretnie w Chałupach to polecam Meridian. Spędziłam tam kilka nocy podczas wycieczki objazdowej po wybrzeżu. Super baza wypadowa do zwiedzania okolicy ( w pobliżu Hel, Jastarnia, Jurata, Władysławowo czy Chłapowo ). Obiekt w mojej ocenie jak najbardziej zasługuje na 4 gwiazdki, nowoczesny i dobrze wyposażony.
dankalol

Postprzez Magda03 » 10 Sie 2018, 18:13

Tak, Zakopane to przepiękne miejsce. Każdy z nas chociaż raz w życiu powinien odwiedzić te miasto i zwiedzić nasze piękne góry. Przepiękne apartamenty tam wynajmują, ja właśnie byłam w jednym z nich a znalazłam go na tej stronie: http://www.rentlikehome.com/apartamenty
Magda03

Postprzez pani.ola » 16 Sie 2018, 07:20

Mieszkamy nad morzem, wiec z pewnoscia w tym roku chcielibysmy odwiedzić gory. Sprzęt turystyczny napewno się przyda, bo nigdy nie wiemy co nas może spotkać w gorach. Tym bardziej że przez większość czasu nie bedzie dostępu do bieżącej wody ani prądu, ale powiem szczerze ze juz sie nie mogę doczekać takiego wyjazdu.
pani.ola

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości