Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez koniowa » 09 Sie 2018, 18:10

z reguły w sieci :) a jeśli chodzi o ich rodzaj to moim niedawnym odkryciem są produkty marki cetaphil. Stworzone na bazie naturalnych wyciągów, ekstraktów i olejków. Nie podrażniają i nie wywołują alergii, są bardzo skuteczne :) Zresztą nie bez powodu są często kupowane przez kobiety. Sama jestem fanką kremu da ultra
koniowa

Postprzez Domka » 15 Sie 2018, 06:27

Wygodną formą kupowania kosmetyków jest zamawianie ich w sklepach internetowych. Lepiej jednak wcześniej spytać kogoś o opinię. Ja korzystam z produktów, które wcześniej już stosowała moja siostra, więc mam pewność, ze sklep marki Calluna Medica nie wciśnie mi przysłowiowego kota w worku. Do mojej cery będzie pasował naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum. Widzę, jak pomaga mojej siostrze, dlatego też sobie jak najszybciej zamówię.
Domka

Postprzez ilhiaana » 21 Sie 2018, 07:11

Hm, ze mnie jest nieco „podróżniczka”, więc lubię odwiedzać nieznane mi wcześniej sklepy w różnych rejonach miasta, żeby nieco urozmaicić sobie zakupy – nie lubię, kiedy te przeistaczają się w jakiś rodzaj rutyny… Choć dotyczy to chyba tylko sklepów w realu, bo w Internecie jakoś tak naturalnie od jakiegoś czasu wychodzi mi, że bardzo często zaglądam do tej drogerii https://www.ezebra.pl/ . Może to z tego względu, że jest wybór spośród bardzo wielu różnych marek i są szalenie opłacalne promocje, a chyba głównie to mnie przekonuje w zakupach online.
ilhiaana

Postprzez rucka » 21 Sie 2018, 12:24

Część kupuję w ogólnie dostępnych drogeriach - Rossmann, Hebe, Superpharm, głównie rzeczy typu antyperspiranty, żele do kąpieli, płyny micelarne do oczyszczania twarzy, kremy do rąk i stóp. Dermokosmetyki wyłącznie w aptekach, a naturalne i do samodzielnego zrobienia przez internet , bo łatwiej tam dostać ciekawe składniki i produkty w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
rucka

Postprzez lightmaster » 22 Sie 2018, 15:38

jedynie w drogeriach, jakoś przez internet zawsze się boję,że to będą podrobione rzeczy
lightmaster

Postprzez Anetkaa » 23 Sie 2018, 07:21

Ja najczęściej kupuję na iperfumy.pl. Najpierw czytam na forach i blogach co dziewczyny polecają i później robię zakupy sugerując się ich opiniami. Kocham makijaż, więc na kosmetyki wydaję niestety sporo, co niekoniecznie podoba się mojemu portfelowi. Znalazłam jednak na to sposób - robię zakupy przez stronę Tipli. Od czasu kiedy zaczęłam używać tej strony część wydanych pieniędzy wróciło na moje konto co znacznie podratowało mój budżet :)
Anetkaa

Postprzez Chaja » 23 Sie 2018, 10:51

Ja kupuję niejako półprodukty i robię swoje maseczki na przykład. Albo używam tylko olejków naturalnych do włosów i ciała. Podpowiedzi biorę ze strony poradnikowej http://www.afandi.pl/poradnik-nc-2.html
Chaja

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości