gdzie kupujecie perfumy

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: gdzie kupujecie perfumy

Postprzez Chaja » 23 Lip 2018, 22:20

Zazwyczaj dostawałam perfumy, ale od jakiegoś czasu sama eksperymentuję, a że niekoniecznie mogę wydawać na nie miliony monet, to skupiam się na tych najbardziej oryginalnych, a niekoniecznie drogich. Moje ulubione to perfumy arabskie Shadha. Mają zapach różano - jaśminowy na bazie olejków naturalnych. Nie zawierają alkoholu więc są idealne dla mojej alergicznej skóry. Ja akurat znalazłam tutaj:http://www.afandi.pl/perfumy-arabskie-damskie-i-meskie-zapachy-orientu-n-58.html. Takie zapachy są ponadczasowe i nie do podrobienia, a przy tym są bardzo trwałe.
Chaja

Postprzez jagodata » 27 Lip 2018, 08:02

Najczęściej staram się kupować na strefach bezcłowych jak jestem akurat w podróży. Ale jak mam przestuj i wiecej czasu pracuję na miejscu to przeglądam ten sklep https://perfumy.pl/firm-pol-87-Mugler.html Jest tu ogromny wybór. Marki najbardziej znane i lubiane. Ceny są odpowiednie. Porównywałam i z innymi sklepami i wychodzą na plus. Także kupuję też w internecie.
jagodata

Postprzez Testerownia24h_pl » 31 Lip 2018, 18:48

Skoro w dalszym ciągu szukacie dobrego i godnego zaufania sklepu internetowego w którym znajdziecie markowe perfumy, to polecam www.Testerownia24h.pl szeroki wybór, a w razie pytań służymy pomocą :)
Testerownia24h_pl

Postprzez lusia » 02 Sie 2018, 11:24

Ja często kupuję w internecie ale zazwyczaj stawiam na oryginalne rozwiązania, na przykład na perfumy niszowe. Wiem, że takich perfum nikt z najbliższych na pewno nie będzie miał :) Jest to może większy wydatek ale warto - zapachy są bardzo trwałe.
lusia

Postprzez Testerownia24h_pl » 08 Sie 2018, 08:18

Co rozumiesz przez pojęcie "niszowe perfumy" ? Pytam bo ja osobiście stawiam przede wszystkim na ich jak najlepszą i jak najwyższa jakość, tak aby zapach był trwały, od tego trzeba zacząć.
Testerownia24h_pl

Postprzez Devil93 » 14 Wrz 2018, 15:41

Z doświadczenia wiem już, że nie warto kupować buteleczki perfum w byle jakim sklepie. Niestety, zostałam kiedyś oszukana i na marce i na jakości wyrobu, więc bardzo teraz na to uważam. Jestem skłonna zapłacić nawet kilkaset złotych za jeden flakonik, byleby zapach było czuć i by odpowiadał moim zmysłom. Ciągle poszukuję nowości, w której bym się zakochała i zastanawiam się teraz,czy warto spojrzeć na Kosmetyki Kelly. Perfumy kosztują od 180 zł w górę. Ciekawa jestem, jak pachną.
Devil93

Postprzez fiona2606 » 24 Wrz 2018, 09:26

Ja uważam, że lepiej kupować perfumy w sieci. Ceny są często dużo niższe a wcale to nie oznacza,że perfumy nie są markowe. Po prostu perfumerie stacjonarne narzucają większą marżę bo przecież muszą zapłacić za wynajęcie lokalu i utrzymanie całego biznesu
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
fiona2606

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości