dla chłopaka coś od serca

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: dla chłopaka coś od serca

Postprzez luks » 25 Kwi 2018, 15:42

Mój narzeczony tydzień temu obchodził urodziny. Bardzo długo nie mogłam znaleźć prezentu, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania. Jednak moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, kiedy natrafiłam na artykuł o tytule zegarki dla leworęcznych. Mojemu ukochanemu czasami trudno znaleźć produkt dedykowany właśnie dla jego uwarunkowania. Dlatego postanowiłam podarować Mu stylowy czasomierz, dopasowany do jego potrzeb.
luks

Postprzez rasty » 09 Maj 2018, 08:52

Kupiłam ten rejestrator mikavi, dokładnie model pq2, wiem ze prezent się spodobał i juz jest zamontowany w aucie, na pewno dobrze jest mieć coś takiego, bo jednak to co się dzieje na drogach to czasai mrozi krew w żyłach, dużo jeżdżę i nie raz to się prawie za głowę łapię i potem udowodnij komuś że to nie Twoja wina, a tak masz nagranie i wszystko widać.
rasty

Postprzez dariawaria » 17 Maj 2018, 11:12

mój chłopak jest fanem jeżdżenia na desce i rowerze freestylowym, na dzień chłopaka wymyśliłam,że czapka z daszkiem burton mega mu się spodoba, jeśli też macie taki "elo elo" chlopaków to polecam :D
dariawaria

Postprzez darisuz6565 » 21 Maj 2018, 20:28

Najlepszym pomysłem według mnie jest danie chłopakowi coś taniego i miłego . Wymyśliłem że najlepszy byłby naszyjnik z sercem.

Postprzez ostorona » 31 Maj 2018, 12:03

W dobraniu czegoś od serca, to nikt Ci nie pomoże - to powinno być coś wyjątkowego po prostu :)
Modne i eleganckie suknie: https://evita.com.pl
ostorona

Postprzez mando » 15 Lip 2018, 20:39

zrób mu super kolację powitalną i koniecznie wydziel przestrzeń dla niego, to ważne żeby facet miał swoją przestrzeń:)
mando

Postprzez skyfun » 05 Sie 2018, 12:28

ja kupiłam chłopakowi skok na spadochronie, był zachwycony tak bardzo,że pół roku później mi się oświadczył, mówi,że to przeważyło na jego decyzji :D
skyfun

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości