Do diety białko?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Do diety białko?

Postprzez DominikaWrona » 20 Lip 2018, 10:20

U mnie źródłem białka są twarogi i serki wiejskie, cieciorka, fasole. Uwielbiam takie jedzenie!
DominikaWrona

Postprzez Ivka » 31 Lip 2018, 20:21

Na pewno aby odpowiednio skomponować swoją dietę, szczególnie jeżeli mówimy o treningach siłowych, niezbędna jest spora wiedza. Znajdziemy ją w artykułach na nutristore.pl. a co więcej mamy tam możliwość skorzystania z fajnych promocji, w ramach których robiąc zakupy za conajmniej 300 złotych, otrzymamy PON Liver Protector https://nutristore.pl/sklep/?s=liver&po ... oduct_cat= . Wobec czego bez wątpienia warto skusić się na taką ofertę.
Ivka

Postprzez NaturaBio_com_pl » 23 Sie 2018, 10:15

Jak najbardziej, białko jest niezbędne w każdej diecie. Buduje mięśnie i nie tylko. Bardzo polecam je spożywać w różnych produktach.
NaturaBio_com_pl

Postprzez ilhiaana » 18 Paź 2018, 09:24

dama pik napisał:Popularna dieta Dukana i diety niskowęglowodanowe oparte są produktach wysokobiałkowych. Kiedyś oznaczało to spożywanie dużych ilości chudego mięsa i nabiału, ale dziś na rynku jest sporo różnorodnych produktów opartych na białku. Można kupić nie tylko odżywki ale nawet białkowe słodycze - ciastka, batony, lody proteinowe. Warto się skusić :)

Też lubię łączyć przyjemne ze zdrowym, czyli gdy jakaś słodkość jest przy okazji wskazana przez jakąś dietę : ). I właśnie batony proteinowe naturalnie idealnie się w tym celu sprawdzają, jak najbardziej się z tym zgadzam. Widać, jeszcze z dzieciństwa wciąż mam słabość do batoników. Obecnie zaś najchętniej sięgam po takie: https://ebakalland.pl/batony/batony-proteinowe.html , kupuję je w automacie w pracy gdy mam gorszy dzień albo nie czuję dość energii. A czasami po prostu jako przekąskę, ot tak ; ).
ilhiaana

Postprzez dariawaria » 05 Lis 2018, 09:05

wszystko jest ważne ! I białko i tłuszcze i cukry ważne jedynie by w odpowiedniej ilości :) patelnia grillowa, się przyda dla odchudzających fajnie wypala tłuszcz
dariawaria

Postprzez fittlover » 06 Lis 2018, 16:03

A polecacie jakieś białko pochodzenia roślinnego? (Też w formie proszku)
fittlover

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości