nieestetyczna blizna po cc

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

nieestetyczna blizna po cc

Postprzez olamola » 13 Lip 2018, 20:33

Kochane czy są tu mamy, które rodziły poprzez cesarskie cięcie ? Ja mam 3 takie porody za sobą. Pozostała po nich spora i bardzo nieestetyczna blizna. Czy macie jakieś skuteczne sposoby na to, by choć troszkę ją zredukować ? Da się w ogóle ?
olamola

Re: nieestetyczna blizna po cc

Postprzez dusia » 19 Lip 2018, 05:54

czytałam gdzieś ostatnio, że są podobno jakieś dobre maści na takie blizny ale sama nie stosowałam bo akuyrat rodziłam naturalnie :) Ale zerknij w sieci, na pewno znajdziesz jakieś informacje na ten temat. Ewentualnie można jeszcze wziac pod uwage jakieś zabiegi związane z medycyną estetyczną.
dusia

Postprzez evelajna » 21 Lip 2018, 21:03

olamola niestety u mnie żadne kosmetyki ani maści nie pomogły ale seria zabigów kosmetycznych załatwiła sprawę :) ja mieszkam we Wrocławiu i tu chodzę do salonu COCO-TIME. Jak masz niedaleko to warto się wybrać. Kosmetyczka po konsultacji zaproponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie :)
evelajna

Postprzez olamola » 21 Lip 2018, 21:08

evelajna do Wrocławia mam około 30 km ale to nie problem żeby dojechać jeśli naprawdę mi pomogą :) a możesz zdradzić jaki Ty miałaś zabieg? Chętnie poczytam o nim coś wiecej przed wizytą :)
olamola

Postprzez evelajna » 22 Lip 2018, 11:59

o to pewnie taka odległość to nie odległość :) wiesz co ja miałam karboksyterapię i efekty są bardzo widoczne. Wiadomo,że jeden zabieg nie załatwi sprawy ale cała seria już tak. W ogóle mają super pakiety stworzone typowo dla mam, warto zerknąć. Sama myślę o zakupie takiego, taki relaks jest nam przecież bardzo potrzebny :)
evelajna

Postprzez Chaja » 24 Lip 2018, 10:05

Mnie pomógł w zredukowaniu blizny (2 x cc w odstępie prawie 9 lat) olejek lawendowy. Ma on dodatkowo działanie antybakteryjne więc dodatkowo zabezpiecza: http://www.afandi.pl/olejek-lawendowy-antybakteryjny-na-blizny-n-103.html
Chaja

Postprzez galaretka » 24 Lip 2018, 22:01

A laserowe usuwanie blizn, brałaś to w ogóle pod uwagę? To kwestia kilku zabiegów i takie blizny albo znikają albo bardzo się redukują. Masz tu namiary na sprawdzoną klinikę - https://klinikamiracki.pl/zabieg/blizny ... pico-sure/ możesz się zapisać na konsultacje :)
galaretka

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości