Bank, platforma czy kantor?

Bank, platforma czy kantor?

Postprzez silva » 13 Lip 2018, 00:19

Jak Waszym zdaniem najkorzystniej- tzn. i nie za drogo i bezpiecznie oraz sprawnie wymienić walutę? Opcji jest kilka, ale mnie najbardziej przekonuje jednak kantor online, bo chociaż w banku jestem pewna co do bezpieczeństwa, kurs już nie raz w e-kantorze okazał się lepszy i to minimum o 19-20 groszy A może platforma społecznościowa?
silva

Re: Bank, platforma czy kantor?

Postprzez kabix179 » 28 Lip 2018, 17:18

Moim zdaniem wszelkie usługi finansowe świadczone przez internet są lepsze. Ja wybieram tu kantor online, podobnie jak w przypadku pożyczek wolę opcje internetową. http://pozyczkipozabankowe.org/
kabix179

Postprzez Trybik » 30 Lip 2018, 09:07

Możliwości rzeczywiście jest kilka, ale najtańsza dla mnie jest wymiana w Cinkciarzu. Mam konto złotowe i walutowe, więc wymiana w moim przypadku jest mega opłacalna, bo mają kursy nieosiągalne dla zwykłych kantorów. No i nie muszę za granicą kasy nosić przy sobie. Mam ją na koncie z podpiętą kartą, więc ryzyko utraty znacznie mniejsze.
Trybik

Postprzez silva » 06 Sie 2018, 20:30

Pewnie, lepiej mieć jeden "plastik" przy sobie niż plik banknotów. Też tak właśnie robię- przewalutowanie przez kantor online, a później szybko i bezpłatnie odsyłam na rachunek walutowy pieniądze.To nic skomplikowanego, a dużo się oszczędza już na samym przewalutowaniu, w tradycyjnym kantorze kursy są znacznie mniej korzystne,internetowo nawet po rynkowym da radę albo dostępny od ręki różni się o grosik.
silva

Postprzez jurek2w » 22 Sie 2018, 12:45

Z tych trzech opcji to pewnie wybrałbym kantor bo jest najbardziej bezpieczny.
jurek2w

Postprzez silva » 29 Sie 2018, 00:15

Wybrałbyś kantor online czy taki tradycyjny? Ja sądzę że bezpieczniej w internetowym. Wolę mieć pieniądz na koncie niż w kieszeni, a ponadto w kantorze internetowym mniej zapłacić za wymianę waluty.
silva

Postprzez galaretka » 30 Sie 2018, 21:33

Ja wlasnie najczesciej wymieniam w kantorze online - korzystam z https://amronet.pl/ i przyznaje szczerze - jestem ogromnie zadowolona. Szybko, sprawnie, bezproblemowo i co najwazniejsze bezpiecznie.
galaretka

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość