Swoja działalność

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Swoja działalność

Postprzez Domka » 09 Lip 2018, 07:10

Zdarza mi się często, że muszę w sprawach biznesowych spotkać się na mieście - najczęściej jest to Warszawa bo tu mieszkam, i zawsze sprawia mi problem wybory konkretnego miejsca. Teraz też szykuję się na takie spotkanie z klientem i nie wiem do jakiej restauracji zaprosić, słyszałam że elegancka jest restauracja Akademia. Czy macie w Wawie sprawdzone miejsca na spotkania "zawodowe" i na co zwrócić uwagę kiedy wybieram lokal.
Domka

Postprzez Domka » 12 Lip 2018, 07:53

A może ktoś z Was ma w planach zorganizować spotkanie biznesowe lub konferencję? Jeśli tak, to mogę Wam polecić idealne miejsce na taką imprezę, mianowicie restaurację Akademia. Na spotkania do niej wybieram się z entuzjazmem, bo zawsze kończą się sukcesem dla mnie. To wszystko zasługa obsłudze restauracji, która zna się na swojej robocie.
Domka

Postprzez saszetka » 12 Lip 2018, 18:56

My mamy restaurację - chwalę sobie. W sieci jest mnóstwo różnych projektów, które można realizować, ale ja zachwycam się restauracjami. Na stronie https://www.goga-gastro.pl/ jest hurtownia gastronomiczna, która sprzedaje bardzo fajne i profesjonalne sprzęty w korzystnych cenach. Wydaje mi się, że łatwiej rozwijać się w tej branży, niż np. w branży IT.
saszetka

Postprzez Szerleszka » 13 Lip 2018, 14:54

ja uwazam ze teraz zakladajac swoja dzialalnosc to najlepiej na poczatku zdecydowac sie na biuro wirtualne. ja np wybralam takie http://ideaprestige.eu/ i jestem na maxa zadowolona, nie musze sie martwic dodatkowymi kosztami, utrzymaniem, jest to biuro dokladnie wtedy kiedy go potrzebuje a tez wnetrze jest bardzo ladne i w centrum miasta. Jesli potrzebne sa spotkania to jak znalazl, szkolenia tak samo. A nie trzeba placić duzych pieniedzy miesiecznie za wynajem
Szerleszka

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 17:15

no to fakt. w pracowników trzeba INWESTOWAĆ, podkreslać fakt, jak wazni sa dla twojej firmy. Odwdzięczą się lojalnością i ciężką pracą. Niestety wielu pracodawców o tym zapomina:/
tykk

Postprzez jagienka » 22 Lip 2018, 19:16

Na początku działalności warto zadbać o pozycjonowanie stron Firma musi być widoczna w internecie bo teraz wszyscy w nim szukają informacji. Pozycjonowanie strony zwiększa widoczność w wyszukiwarkach i klienci nas znajdują. Ja w pozycjonowanie strony chcę inwestować od początku powstania firmy.
jagienka

Postprzez ditan » 24 Lip 2018, 08:18

Wlasnie jesli chodzi o promowanie swojej strony internetowej czy sklepu internetowego to koniecznie trzeba pomyslec o dobrym pozycjonowaniu. WIem, ze tutaj http://fabrykamarketingu.pl/ mozna skorzystac z pomocy specjalistow, ktorzy takze prowadza kampanie online.
ditan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość