Idealny pomysł na prezent !

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Idealny pomysł na prezent !

Postprzez Pemodelan » 11 Lip 2018, 09:04

Witam Wszystkich na forum :) Jasne, ze wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent, aczkolwiek warto postawić na coś oryginalnego co będzie zarazem praktyczne. Może kilka zabiegów holistycznych w studiu Zdrowego Ciała? Warto zerknąć na Pemodelan.pl
Pemodelan- zabiegi holistyczne Warszawa.
Pemodelan

Postprzez domatorka » 11 Lip 2018, 09:56

A mi się marzy temperówka do warzyw elektryczna. Często robię domówki i nudne krojenie warzyw mnie doprowadza do szału. Ten sprzęt ułatwiłby mi życie :D Jestem perfekcjonistką, a ta maszyna robi idealne plasterki. To coś dla mnie, może na urodziny sama sobie sprawię :D
domatorka

Postprzez sanqi » 11 Lip 2018, 11:58

Jak szukasz prezentu dla niego, to polecam bransoletki męskie z grawerem.
sanqi

Postprzez wonder-woman-94 » 12 Lip 2018, 08:06

A ja myślę, że najlepszy prezent to taki, który przywołuje wspomnienia. Moja babcia uwielbia perfumy Pani Walewska, bo kojarzą jej się z pierwszymi randkami. Kupuję je dla niej na każdą okazję tutaj: https://perfumeriawiki.pl/Marka_PANI-WALEWSKA_m107_s0.html. Zawsze ją cieszą, może u Waszych babć też się sprawdzi :)
wonder-woman-94

Postprzez rozrywkowa » 12 Lip 2018, 12:29

Jeżeli obdarowywana osoba jest miłośnikiem gier, fajnym pomysłem na prezent jest gra dobble. To fajna forma spędzania czasu zarówno dla dorosłych i dzieci. Rozgrywkom towarzyszy dużo śmiechu i emocji. Na prawdę warto!
rozrywkowa

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 18 Lip 2018, 08:04

Co prawda to zależy od tego dla kogo ma być to prezent, natomiast tak czy inaczej moim zdaniem warto brać pod uwagę markowe perfumy, co o tym sądzicie? Akurat tak się składa, że teraz u nas znajdziecie kilka ciekawych promocji i rabatów na wybrane marki perfum :)
Nuty-zapachowe.pl

Postprzez Beja01 » 24 Lip 2018, 06:44

Owszem pod warunkiem, że zna się ulubione. Niedawno sama poszukiwałam prezentu dla siostrzenicy na roczek. Przyznam, że wbrew pozorom łatwo nie było cos wybrać. Niby taki duży wybór, ale wszędzie jest to samo. Dopiero jak zajrzałam na wpadnij.pl dopiero sie udało i kupiłam jej jeździk, ale świetny - biały konik z kowbojskim kapeluszem.
Beja01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości