Film czy foto ze ślubu

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Film czy foto ze ślubu

Postprzez wikoria89 » 06 Lip 2018, 12:09

Moim zdaniem zdecydowanie lepsze są zdjęcia. tzn. ja zdecydowałabym się na bardziej profesjonalnego fotografa i fajniejszą sesję niż na jakiegokolwiek fotografa byle jeszcze starczyło funduszy na kamerę. Ale wiem, ze wiele osób większą uwagę przykłada do filmu niż do zdjęć, bo niby na nagraniu więcej "widać" i jest lepszą pamiątką... No co kto lubi :D
wikoria89

Postprzez monika-bartecka0 » 12 Lip 2018, 10:48

A czy trzeba wybierać - zdjęcia są fajnym uzupełnieniem filmu i na odwrót. Ale jeśli koniecznie trzeba wybrać jedną z tych dwóch rzeczy to chyba wolałabym mieć ciekawy i ładnie zmontowany film z wesela, a zdjęcia zostawiłabym na sesję po ślubie :)
monika-bartecka0

Postprzez nataliaa873 » 30 Sie 2018, 15:54

A dlaczego nie jedno i drugie? Koszty będą większe, ale to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, moim zdaniem warto. Jeśli rozglądacie się za fotografem, to w Opolu fotografią ślubną zajmuje się m.in. Pan Doszak, tutaj http://www.doszak.pl/kontakt/ jest do niego kontakt.
nataliaa873

Postprzez multimed » 31 Sie 2018, 11:17

film, nie chyba,ze taka sklepjka na samo wesele jak się poznaliście jakieś śmieszne momenty z życia itd. ale film z wesela jest słaby.
multimed

Postprzez arlett » 13 Wrz 2018, 09:59

Jak dla mnie najlepszą pamiątką są zdjęcia :) Zawsze mnie wzrusza przeglądanie starych fotografii. Dlatego na naszym weselu będzie fotograf i fotobudka z https://www.mimofoto.pl/ Kamerzysty chyba nie będziemy zatrudniać. Nie wiem czy warto...
arlett

Postprzez sybilka34 » 20 Paź 2018, 17:07

Ja u siebie miałam i kamerzystę i fotografa i fotobudkę. Wszystko się przydało i się sprawdziło, pełne zadowolenie. Szczególnie chyba fotobudka, genialny wynalazek na takie imprezy. nasza była produkcji Smove, polecało kilka osób żeby właśnie ich urządzenia szukać. I nie zawiodłam się bo zdjęcia wyszły tak szczerze to równie dobre jak te od fotografa :D
sybilka34

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości