Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Remont łazienki - wanna czy prysznic?

Postprzez sylwia22 » 09 Lip 2018, 13:44

Tutaj raczej decyzja należy do Ciebie, co bardziej będzie praktyczne do Twoich warunków. Na pewno warto zastanowić się nad porządna baterią, mowa o czymś takim https://www.grupa-armatura.com/pl-PL/pr ... matura/422 Znajoma nie dawno u nich kupowała wiele rzeczy do wyposażenia łazienki i bardzo sobie chwaliła jakość.
sylwia22

Postprzez Queash » 09 Lip 2018, 14:31

A może dobrym pomysłem byłoby zainteresować się takim rozwiązaniem jak wanny wolnostojące? Prysznic owszem jest oszczędniejszy i szybszy, ale chyba nic nie zastąpi dobrej, długiej i ciepłej kąpieli. W dodatku w takiej wannie może to być na prawdę nieziemskie doznanie. Co wy o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na taką wannę u siebie w łazience?
Queash

Postprzez ress » 11 Lip 2018, 10:44

Osobiście wolę prysznic :)

Postprzez monika-bartecka0 » 12 Lip 2018, 10:38

A może wanna połączona z prysznicem? O ile oczywiście pozwala na to miejsce w łazience, bo take kombinacje są już nieco większe i nie zawsze pasują tak idealnie jak sama wanna lub niewielki prysznic.
Ja jeśli miałabym wybierać, to postawiłabym na prysznic, tylko taki z wyższym brodzikiem, sama wanna jest zdecydowanie mniej praktyczna i szybko się nudzi :D
monika-bartecka0

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 16:38

ja osobiście nie wyobrażam sobie zimy beż rozgrzewającej kąpieli z solą i świecami ale prysznic , zwlaszcza w przypadku małych łazienek jest jednak bardziej praktycznym rozwiązaniem
tykk

Postprzez Vanesska » 18 Lip 2018, 20:32

hmm no faktycznie jest to dość trudny wybór. Ja mam dość małą łazienkę wiec za dużego wyboru nie miałam i od razu zdecydowałam się na prysznic. Wcześniej była tam wanna ale zastawiała pół łazienki co było bardzo niepraktyczne. Wymontowanie wanny wiązało się z powstaniem ogromnej ilości gruzu. Musiałam znaleźć firmę oferującą w Krakowie wywóz gruzu bo bez pomocy profesjonalistów nie byłabym w stanie tego uprzątnąć. Zdałam się na DPR bo oni zajmują się profesjonalnie utylizacją a także wypożyczają kontenery na gruz.
Vanesska

Postprzez radonik3a » 24 Lip 2018, 08:17

Wanna!!! Ni ma nic lepszego :D Prysznic jest dobry w hotelu, ale nie w domu. :P
radonik3a

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości