Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Postprzez Barbasia » 10 Lip 2018, 08:50

Od jakiegoś czasu używam kosmetyków naturalnych od EVE Kosmetyka Profesjonalna i mój stan skóry się poprawił. Mają duży wybór kosmetyków w dobrych cenach, a jak ktoś jest chętny to można też skorzystać z wielu zabiegów, które są równie skuteczne.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez Pemodelan » 11 Lip 2018, 09:14

Same kosmetyki nie zawsze pomogą polecam poddać się specjalnym zabiegom w gabinecie Zdrowego Ciała, zerknijcie do nas na Pemodelan, w razie pytań służymy pomocą :)
Pemodelan- zabiegi holistyczne Warszawa.
Pemodelan

Postprzez joanna » 13 Lut 2019, 19:55

Ktoś używał kremów na zmarszczy tego stylu co tutaj w tym artykule - https://www.mapazdrowia.info/goji-cream-krem-na-zmarszki czy są skuteczne ?
joanna

Postprzez dankalol » 11 Mar 2019, 11:23

wypróbuj kosmetyki, które w swoim składzie zawierają peptyd z jadu węża. U mnie najlepiej sprawdza się krem SynˡRésist L’visage z firmy Monduniq http://www.monduniq.pl/pl/detail/produkty/819/venin-de-serpent-sila-jadu-weza. Do kupienia w salonach, które współpracują z tą marką. Warto rozejrzeć się za takim miejscem w okolicy bo u mnie działa na zmarszczki jak żaden inny kosmetyk.
dankalol

Postprzez Mylasky » 11 Mar 2019, 19:41

Ja korzystam z zabiegów kosmetologicznych, karboksyterapia fajnie działa na moje zmarszczki.Skóra staje się gładsza i bardziej jędrniejsza. Chodze na zabiegi do Care Medica, mają tam świetny sprżęt no i Pania Karolina zawsze swietnie wie co kobiecie jest potrzebne i potrafi świetnie doradzić.
Mylasky

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości