Gdzie na wypoczynek ?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Gdzie na wypoczynek ?

Postprzez fidzi6 » 18 Cze 2018, 07:21

Moim zdaniem jak na wypoczynek to tylko w góry. Kocham Bieszczady i Solinę, jest tam po prostu cudnie
fidzi6

Postprzez lokopa » 23 Cze 2018, 21:56

My na wypoczynek to zawsze do Willi opal w Grzybowie z dziećmi i dziadkami. Uwielbiamy to miejsce, bo jest bardzo rodzinne, bardzo smaczne jedzenie, wspaniała obsługa. Dzieci nie mają prawa sie nudzić, bo jest dla nich plac zabaw oraz basen (na terenie ośrodka) więc jak widac każde pokolenie się odnajdzie :)
lokopa

Postprzez maksowa » 06 Lip 2018, 08:11

Ja uwielbiam odpoczywać nad morzem. Wyleguję się na plaży i prawdziwie odpoczywam. W tym roku postanowiłam jednak trochę urozmaicić swój urlop i wybieram się też w góry. Mój mąż zaczął interesować się wspinaczką, dlatego kupujemy odpowiednią odzież i mamy zamiar zdobyć jakiś szczyt. Mamy już kurtki, spodnie i koszulki Karpos - zostały nam jeszcze do kupienia odpowiednie buty i jesteśmy gotowi!
maksowa

Postprzez Greysowa » 09 Lip 2018, 21:27

Zależy kto co lubi :) Ja to bardzo lubie aktywny wypoczynek, a jak aktywny wypoczynek to wycieczki piesze w górach :) Już troszkę napaliłam się na dom wakacyjny w Zwardoniu http://willajasien.pl Tam po zwiedzaniu górskich szlaków można wypocząć w jacuzzi albo w SPA w wynajętym domku. Jeszcze bardziej ta opcja podoba mi się w zime, ale o tym to jeszcze pomyślimy z mężem :D
Greysowa

Postprzez jakataka » 16 Lip 2018, 10:29

Żeby tanio wyjść na wakacjach to można wynająć sobie apartamenty Sun&Snow, mają sporo apartamentów w całej Polsce a teraz jest fajna promocja https://www.sunandsnow.pl/promotion/1
jakataka

Postprzez BucikSklep.pl » 20 Lip 2018, 10:57

W to lato można wybrać się na przykład na mazury - piękne krajobrazy. Dużo jezior i opcji do spędzenia wolnego czasu. Od żeglugi po lenistwo :)
BucikSklep.pl

Postprzez molly » 19 Wrz 2018, 09:22

Mi się bardzo podobało w Chorwacji gdzie pojechałam z biurem podróży AGA Travel, cenowo był to bardzo atrakcyjny wyjazd ale komfortowe noclegi i atrakcyjna ich lokalizacja aż zaskakuje, na przyszły urlop też się wybiorę z tym biurem
molly

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości