Nie mam czasu gotować

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Nie mam czasu gotować

Postprzez ditan » 18 Maj 2018, 11:28

Teraz nie trzeba samemu sobie gotować. Można zamawiać sobie jedzenie do domu. Wiem, że tutaj http://www.oto-sushi.pl można zamówić sobie sushi do domu. Myśleliście o takim rozwiązaniu? Jeśli lubicie takie jedzenie, to na pewno będzie to dobra opcja, gdy nie chcemy gotować.
ditan

Postprzez Joanna1 » 27 Maj 2018, 13:50

Ja także najczęściej mam bardzo mało czasu na gotowanie. Jednak lubię smacznie zjeść i wybieram do tego celu najlepsze miejsca. Moim ulubionym lokalem jest Restauracja Akademia w Warszawie. Mają naprawdę świetną ofertę lunchową, z moim ulubionym kotletem jajecznym w sosie pieczarkowym i pure ziemniaczanym. Palce lizać! Zachęcam was do spróbowania :)
Joanna1

Postprzez Domka » 30 Maj 2018, 13:22

Ja raczej zawsze staram się gotować obiad w domu, chyba że z mężem do późna jesteśmy w pracy wtedy zamawiamy coś na wynos. Niekiedy bywało że szliśmy też do restauracji. Tam też można smacznie i zdrowo zjeść. Ostatnio mąż wybrał w Warszawie restauracje z dobrym jedzeniem . Byłam tam pierwszy raz i powiem wam że pyszna polska kuchnia. Można tam zabrać rodzinkę na obiad czy inną okazję.
Domka

Postprzez Strelka » 02 Cze 2018, 12:02

Trzeba wybierać szybkie dania :D Nawet ciasta, ciasteczka można bardzo szybko przygotować. Przynajmniej tak jest z muffinkami https://www.sklep.savpol.pl/blog/muffin ... pieki.html Są bardzo dobre i łatwe w przygotowaniu
Strelka

Postprzez Remierjaka » 15 Cze 2018, 12:28

Catering w takich momentach jest dobrym pomysłem. Ważne by nie jeść pizzy codziennie ;)
Remierjaka

Postprzez allonka » 30 Cze 2018, 16:16

gotować na kilka dni, chociaż mi też się na przykład nie chce, nawet jak już mam czas, albo zamówić dietę pudełkową
allonka

Postprzez Agniecha » 09 Lip 2018, 10:15

Ja też nie mam czasu, ale chociaż 2-3 razy w tygodniu staram się coś tam upichcić.
Agniecha

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości