seksowna bielizna

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

seksowna bielizna

Postprzez dariawaria » 01 Maj 2018, 09:39

Hej,
Dziewczyny jaką seksowną bieliznę kupujecie? To rozpala waszych facetów? Ja celuję w body babell zastanawiam się co jeszcze mogłabym sobie sprawić, żeby podkręcić co nieco :D
dariawaria

Re: seksowna bielizna

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 07:41

Najlepiej wybrać taką która po prostu Ci się podoba oraz która jest dla Ciebie wygodna bo to jest moim zdaniem zdecydowanie najważniejsze. Jaki budżet tak ogólnie posiadasz na ten cel?
BucikSklep.pl

Postprzez dankalol » 08 Maj 2018, 16:50

Dla mnie najważniejsze jest przede wszystkim to, by bielizna była wygodna :) Tym bardziej, że natura obdarzyła mnie bardzo obfitym biustem a wiadomo, że taki ma też wpływ na stan chociażby mojego kręgosłupa. Jeśli chodzi o dobry sklep to ja ze swojej strony polecam Lady's Place w Warszawie. Mają dwa sklepy, jeden w centrum, drugi na Tarchominie. Hitem jest to, że na miejscu można skorzystać z pomocy brafitterki, która pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru i fasonu.
dankalol

Postprzez maksowa » 29 Cze 2018, 09:34

Ja bardzo lubię dodatki do bielizny. Mam jedną bazę, jaką jest klasyczny czarny biustonosz i dobieram do niego różne ciekawe ramiączka. Ostatnio odkryłam choker połączony właśnie ze stanikiem i jestem zachwycona!
maksowa

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości