Napoje na odchudzanie

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Napoje na odchudzanie

Postprzez korneliaj » 07 Maj 2018, 18:43

ja stosowałam taki spalacz tłuszczu https://fitmuscle.pl/formuly-kontroli-w ... 02234.html i jestem bardzo zadowolona. Ma on bardzo bezpieczny skład, składa się z kompleksowych, aktywnych składników, które działają odchudzająco, stymulująco i energetyzująco i nie ma co się bać przyjmowania go. Jestem zadowolona z efektów , przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach udało mi się osągnąć zamierzony efekt.
korneliaj

Postprzez arlett » 16 Maj 2018, 22:42

Nigdy nie stosowałam żadnych napojów na odchudzanie. Zawsze była dieta, ćwiczenia i suplementy. Ostatnio odkrylam suplement revitapharm - bioxyn Jest naturalny, bezpieczny i daje szybkie efekty. Widzialam, ze opinie ma bardzo pozytywne. Zastanawiam się nad zamówieniem go w końcu lato tuż, tuż.
arlett

Postprzez molly » 22 Cze 2018, 10:32

Też nie stosowałam żadnych napojów na odchudzanie, poza tym nie wiem czy ie najlepsza tu jest zwykła woda, bo odkąd piję warszawską kranówkę non stop ewentualnie z plasterkiem cytryna waga zdecydowanie szybciej mi spada. Podoba woda z cytryną podkręca metabolizm i coś w tym chyba jest
molly

Postprzez Antoska55 » 24 Cze 2018, 14:27

Słyszałam bardziej o stosowaniu specjalnych soków na detoks organizmu, jeżeli chodzi o odchudzanie to może też jakieś napoje tak działają. Podobno dobra jest woda z cytryną pita w bardzo dużych ilościach :) Generalnie owoce są dobre na odchudzanie, oczywiście też nie wszystkie. Jest nawet specjalna dieta jabłkowa, opisują ją na http://slim-express.pl/dieta-jablkowa-e ... om-jablka/ o podobno świetnych właściwościach dla naszego ciała
Antoska55

Postprzez karateczk » 13 Wrz 2018, 12:14

Zawsze świetnym wyjściem jeżeli chodzi o napoje jest wyciskarka wolnoobrotowa. Wyciskanie świeżych owoców bez dodatku cukru pozytywnie wpłynie na organizm oraz na proces odchudzania.
karateczk

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości