Kantor

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Kantor

Postprzez vex » 24 Paź 2017, 16:14

A ja wciąż nie za bardzo im ufam, chociaż to zdecydowanie bardziej wygodne rozwiązanie.
vex

Postprzez silva » 27 Paź 2017, 22:49

Wygodne, zdecydowanie. Aby wymienić walutę przez kantor online potrzebuję dosłownie minuty:) Obawiać się nie ma czego, transfer pieniędzy odbywa się przez rachunki bankowe i przebiega sprawnie.
silva

Postprzez Joanna1 » 14 Cze 2018, 16:25

Co powiecie o kantorze walut cyfrowych? Z pewnością warto wymieniać na nim pieniądze. Na przykład taki BitBay https://bitbay.net/pl/karty-i-platnosci/bitomaty . Wiecie, że posiada Bitomaty, z których można korzystać podobnie jak z bankomatów? Dzięki nim można wymieniać FIAT (PLN, EUR, USD...) na waluty cyfrowe. A co za tym idzie zarabiać na najkorzystniejszym kursie. Super rozwiązanie.
Joanna1

Postprzez silva » 14 Cze 2018, 22:33

Interesujące, ale na ile pewne? Dla mnie ważne jest bardzo to aby kantor online przestrzegał zasad bezpieczeństwa transakcji w sieci. Wymieniam w sprawdzonym pod tym kątem miejscu. No i tez oczywiście wycena waluty musi być korzystna:)
silva

Postprzez megan » 19 Cze 2018, 13:46

Praktycznie każdy kantor online dba o to by transakcje za ich pośrednictwem były bezpieczne. Cinkciarz na pewno ma szyfrowane strony tak jak banki. Ale dla mnie zapewnienie bezpieczeństwa klientom w sprawach obrotu gotówką jest kluczowe i na pewno nie zaryzykują nieprawidłowością dla swojej marki.
megan

Postprzez silva » 19 Cze 2018, 22:57

Jasne, gdyby polityka bezpieczeństwa kulała choćby odrobinę, kantor by stracił klientów, a zamierzenie jest przecież inne:) Jak pierwszy raz kupowałam walutę przez kantor online, oczywiście sprawdziłam jego wiarygodność, ale bez snucia z góry podejrzeń czy uprzedzania się do usługi. Chętnie poznałam jak to działa i słusznie postąpiłam, kupuję teraz w ten sposób walutę na pewniaka, korzystnie, poświęcając na transakcję 5 minut.
silva

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości