bielizna na większy biust. jaki sklep ?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

bielizna na większy biust. jaki sklep ?

Postprzez dusia » 30 Maj 2018, 13:41

Kochane pytanie kieruję przede wszystkim do kobietek obdarzonych tak jak ja większym biustem :) Gdzie kupujecie bieliznę ? W sieciówkach raz, że nie mogę znalezc odpowiedniego rozmiaru a dwa, że jakość tych biustonoszy pozostawia wiele do życzenia... Z góry dzięki za namiar na dobry sklep - może być i internetowy i z Warszawy :)
dusia

Re: bielizna na większy biust. jaki sklep ?

Postprzez megan » 30 Maj 2018, 15:57

A może zobacz na [urlhttp://bieliznaewa.pl/bielizna-damska.html[/url], co prawda jest to to sklep z bielizną damską hurtownia, ale może jest tam możliwość zakupu jednej sztuki. Chociaż jak znajdziesz tam swoje rozmiary to może wygodnie będzie Ci kupić więcej. Bielizny nigdy nie za mało.
megan

Postprzez evelajna » 06 Cze 2018, 12:46

i ja mam podobny problem. Żeby znalezc i kupić jakiś fajny biustonosz w sieciówce potrzeba niestety cudu... w sieci zamawiam z reguły ale i tu zdarzają się różne kwiatki bo jednak nie ma to jak zobaczyć coś na żywo przed zakupem ;/
evelajna

Postprzez dankalol » 14 Cze 2018, 14:10

dziewzyny ja ze swojej strony polecam Lady's Place :) Mają dwa sklepy stacjonarne w Warszawie ( w centrum i Tarchominie). Dodatkowo prowadzą też sprzedaż internetową. Ogromny wybór bielizny w większych rozmiarach. Ja w zasadzie tylko u nich jestem w stanie kupić porządny a przy tym modny biustonosz w moim rozmiarze :)
dankalol

Postprzez dusia » 18 Cze 2018, 11:58

ooo dankalol dziękuje Ci bardzo za odpowiedz :) W centrum bywam dość często także na pewno do nich zajrze. Z brafitterką nigdy nie miałam do czynienia i takie doświadczenie na pewno mi się przyda :) Ciekawa jestem jak bardzo teraz się mylę dobierając rozmiary i fasony haha :)
dusia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości