męska biżuteria

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: męska biżuteria

Postprzez dybciowa » 17 Maj 2018, 09:09

Moim zdaniem najlepszą męską biżuterią są po prostu eleganckie zegarki. Podobnie jak w przypadku kobiet, jest to ciekawe urozmaicenie stylizacji. Co najlepsze, wystarczy wymienić pasek, żeby otrzymać zupełnie nowy dodatek. Zakupiłam ostatnio narzędzia zegarmistrzowskie dzięki czemu możemy to robić bezpłatnie w domu :)
dybciowa

Postprzez luks » 14 Cze 2018, 13:17

Według mnie zegarki to stylowa biżuteria męska, która podkreśla charakter. Mój mąż nosi czasomierz marki casio, ponieważ taki dostał ode mnie na urodziny. Znalazłam ciekawy artykuł, dzięki któremu zdecydowałam się na ten solidny i wytrzymały model. Polecam przeczytać - dlaczego warto wybrać casio g-shock. Mąż praktycznie się z nim nie rozstaje ;)
luks

Postprzez silva » 14 Cze 2018, 22:37

Zarówno zegarki jak i sygnety czy bransoletki świetnie wyglądają u faceta, byleby nie robił z siebie choinki. Biżuteria musi być dobrze dobrana. Ja przyznam w "tajemniec":D że z moim partnerem kupujemy w tym samym sklepie internetowym biżuterię i w ty, samym dziale- po prostu ta męska jest moim zdaniem bardziej stylowa i elegancka, jedynie obrączki czy sygnety muszę często zwężać u jubilera.
silva

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 21 Cze 2018, 05:20

A ja mm nieco inne zdanie na ten temat, o ile zegarki faktycznie wyglądają bardzo dobrze i stanowią często o ładnym dodatku ubioru faceta, o tyle już bransoletka czy naszyjnik nie bardzo, uważam że to lekka przesada. Jeden klasyczny i elegancki zegarek wystarczy.
Nuty-zapachowe.pl

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości