Pożyczka potrzebna

Re: Pożyczka potrzebna

Postprzez Szefowaa » 30 Sty 2018, 16:37

Jak potrzebujecie pożyczki już tak na teraz to polecam skorzystać z oferty firmy Extra Portfel. Pożyczkę u nich można wziąć online, żadnych problemów nie powinno być. Pieniążki też szybko na konto przelali. No i koszta praktycznie zerowe, zerknijcie sobie na ich stronkę - tam możecie zrobić symulację na stronie i od razu Wam wszystko wyliczy.
Szefowaa

Postprzez sulej19 » 02 Mar 2018, 10:06

Ja również wyrażę swoje zdanie na temat pożyczek. Przede wszystkim wychodzę z założenia,że lepszym rozwiązaniem jest kredyt, wzięty w jakimś poważanym banku. Banki to oczywiście nie są organizacje charytatywne i swoją dolę muszą zarobić, jednak z drugiej strony to poważne instytucje, które nie mogą sobie pozwolić na lekceważnie przepisów polskiego prawa. A to prawo bardzo jasno określa, na jakie zapisy mogą sobie pozwolić placówki bankowe, a na jakie nie. Poza tym umowa dotycząca kredytu musi być określona piśmie, w przeciwieństwie chociażby do pożyczek. Jeśli nie jesteście w stanie zorientować się w szczególach, to polecam sprawdzać rankingi internetowe. Z nich można się dowiedzieć bardzo wielu ciekawych rzeczy. Aktualnie mamy rynek konsumenta i banki wszelkimi sposobami starają się nas zachęcić do kupna ich produktów finansowych. Ja staram sięjednak do takich kwestii pochodzić bardzo ostrożnie i jeśli kiedykolwiek brałam kredyt, to tylko na naprawdę poważne wydatki. Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu kredyt w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html. Udzielany na przejrzystych zasadach i konkretnych warunkach.
sulej19

Postprzez Witkarrek » 07 Mar 2018, 15:22

Ja również całkiem niedawno potrzebowałem pożyczki. W sumie nie za dużej, ale nie chciałem brać od rodziny albo od znajomych, niby nie jest to jakaś wielka pomoc parę tysięcy ale jeżeli chodzi o pieniądze to lepiej unikać takich tematów w rodzinie:P Zainteresowały mnie pożyczki ratalne od firmy PozyczkaGo, mają całkiem fajną oferte na takie mniejsze pożyczki przez internet. Zobaczcie sobie także ich ofertę jeżeli szukacie szybkich i bezpiecznych pożyczek dla siebie.
Witkarrek

Postprzez dusia » 15 Mar 2018, 21:11

Zapoznaj się o ofertą firmy kredyt123 opinie. Sama słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat firmy. Wstępną decyzję o kredycie uzyskasz już w 5 min, a pieniądze na twoim koncie pojawią się w ciągu 15 min a do tego szeroka oferta kredytowa.
dusia

Postprzez gad » 19 Mar 2018, 15:44

A gdzie według Was najlepiej się zwrócić jeśli chodzi o pożyczkę na zakup nieruchomości? Wytropiłem bardzo fajny apartament - http://berezynska46.pl i poważnie zastanawiam się nad kupnem ale bez dodatkowego zastrzyku pieniędzy to się nie uda. Na wynajem myślę to strzał w dziesiątkę, więc inwestycja powinna się szybko zwrócić. Z góry dzięki za pomoc!
gad

Postprzez agnieszka55 » 25 Mar 2018, 20:30

Pieniądze "na już" można dostać w wielu miejscach. Pytanie, tylko na jakich warunkach? Lepiej dobrze się z nimi zapoznawać. Mój facet raz tak napożyczał, że potem odsetki były większe niż sama pożyczka. Teraz ja trzymam w ręce finanse i sprawdzam, co i jak pożyczamy. Mogę się pochwalić, że ostatnio odkryłam kredyt1000 gdzie od ręki pożyczyli nam większą gotówkę i to na fajnych zasadach - także zaczynam dobrze orientować się w tej kwestii :)
agnieszka55

Postprzez acorus » 14 Cze 2018, 08:39

No pewnie, że trzeba się orentować w warunkach. Zwłaszcza, że dzisiaj możliwe jest odsprzedawanie wierzytelności - czyli tzw skupowanie długów.
Restrukturyzacja czy upadłość firmy niekoniecznie oznaczają koniec możliwości dalszej działalności.
acorus

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości