Zakupy do domu

Zakupy do domu

Postprzez emilka66 » 24 Kwi 2018, 12:29

Hej! Kojarzycie może jakiś godny polecenia sklep gdzie kupie artykuły do wyposażenia domu ? Najlepiej tak bym kupiła wszystko w jednym moejscu. Czytałam o takim sklepie https://sklep.gkpge.pl/ , wiele osób chwali go . Mają ogromna ofertę duży wybór i dobre ceny. kupowaliście tam może ?
emilka66

Re: Zakupy do domu

Postprzez Becia797 » 16 Maj 2018, 20:34

Jeśli interesują Cię takie artykuły jak pościele, obrusy czy dywaniki łazienkowe to polecam sklep Pod Pierzyną. Znajdziesz tam wysokiej jakości, wytrzymałe artykuły. Są wykonane z dobrych tkanin, które nie zniszczą się po pierwszym praniu. Nadają się zarówno do wyposażenia swojego domu jak i na prezent np. na parapetówkę.
Becia797

Postprzez dekorka » 17 Maj 2018, 10:02

Moim najnowszym zakupem do domu jest sztukateria do wnętrz, która znalazła swoje miejsce w salonie. Jestem zachwycona efektem końcowym, który robi wrażenie i dodaje nutkę elegancji w pokoju
dekorka

Postprzez Roma » 13 Cze 2018, 17:45

Wszystko zależy od tego czego poszukujesz...jednak dobrym pomysłem jest zmiana naszych przyzwyczajeń do malowanych ścian i zastosowanie w swoich pomieszczeniach fototapet.Sklep https://fototapety.art/ oferuje fototapety najwyższej jakości,o nowoczesnych wzorach i soczystych kolorach.Sklep oferuje swoim klientom możliwość personalizacji,indywidualnego dopasowania fototapety do swoich potrzeb i oczekiwań.
Roma

Postprzez Domka » 14 Cze 2018, 20:34

Wiele osób kupuje w internecie mnóstwo rzeczy, ponieważ idzie trafić na świetne oferty. Ja teraz znalazłam fajną szafę i chcę ją zakupić, do tego planuje wybrać usługi kurierskie tej firmy https://www.brokerkurier.pl/sledzenie-p ... wych-fedex i można na stronie fedex śledzić przesyłkę. Słyszałam o nim mnóstwo pozytywnych opinii m.in. że świadczą usługi na wysokim poziomie, zawsze przesyłka trafia do klienta w nienaruszonym stanie i są solidni.
Domka

Postprzez amelka » 18 Cze 2018, 11:31

hm, najlepiej chyba stacjonarnie, chociaż jakiś dodatki do domu zamawiam z home and u itd ale online,żeby mi to do domu wnieśli xD
amelka

Postprzez Paula883 » 20 Cze 2018, 22:28

Ostatnio przeglądając stronki internetowe napotkałam na portal oferujący dywaniki do łazienki. Zamówiłam i otrzymałam mega zamówienie. Wybrałam sobie kolor i wymiar a oni zrobili dobre jakościowo dywaniki. Mają taki inny sznurek niż bawełniany. Polecam kochani :)
Paula883

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości