Problem z celulitem

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Problem z celulitem

Postprzez joolia » 06 Cze 2018, 08:49

Czuje obrzydzenie do swoich ud. Nie przesadzam. Nie jestem jakaś zakompleksiona ale odnosze wrażenie że z wiekiem mam coraz większy celulit. Chodze na fitnes bo słyszałam ze ruch dobrze wplywa na to ohydztwo. Ale narazie nie zauważyłam jakis wielkich zmian. Strasznie mnie to denerwuje. Postanowiłam podzielic sie z wami tą frustracją bo wiem ze wiele kobiet ma ten problem. Licze ze któras z was znalazła cos skutecznego i podzieli sie z innymi. Czekam z niecierpliwością
joolia

Re: Problem z celulitem

Postprzez Beauty-vital.pl » 06 Cze 2018, 21:34

Oprócz kosmetyków oraz aktywności fizycznej, warto wybrać sie także na zabieg do dobrego studia kosmetycznego, a przynajmniej na konsultację, Zastanawiałaś się nad taką opcją?
Beauty-vital.pl

Postprzez galaretka » 07 Cze 2018, 10:38

Teraz to żaden problem, pomyśl o zabiegach ujędrniających które usuwają cellulit. U mnie żadne diety i ćwiczenia nie skutkowały, a jak wykonałam kilka zabiegów w Klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/zabieg/ujedrn ... tu-accent/ to problem zniknął. Nie dość że nie mam problemu z pomarańczową skórką to uda też nie są takie "wiotkie" :)
galaretka

Postprzez ataneross » 07 Cze 2018, 12:08

nie znalazłam ale też szukam więc przyłączam sie do apelu :] ja do tego kompletnie nie mam czasu na ćwiczenia. ochoty zresztą tez nie :] wolałabym jakis skuteczny kosmetyk. płace jak za woły :]
ataneross

Postprzez Magda03 » 08 Cze 2018, 11:23

Dziewczyny! Znalazłam fajną drogerię internetową, w której znajdują się różne kosmetyki, również antycellulitowe. https://pomocna24.pl/pol_m_Pielegnacja_Kosmetyki-do-ciala_Modelowanie-ciala-i-kuracje-antycellulitowe-504.html
Dużo różnych możliwości do wyboru. Używam firmy Elancyl jak na razie i widzę różnicę!
Magda03

Postprzez SulphurZdroj » 12 Cze 2018, 13:35

To prawda, że z problemem cellulitu boryka się wiele kobiet. Koncerny kosmetyczne ścigają się w produkcji specyfików, które miałyby raz na zawsze uporać się z “pomarańczową skórką”. Niestety okazuje się to nie być takie proste. Nasza firma Sulphur z Buska Zdrój stawia na rozwiązania naturalne i do produkcji produktów leczniczych i kosmetycznych wykorzystuje między innymi wodny wyciąg borowinowy. Badania oraz nasze wieloletnie doświadczenie pokazują, że przejawia on szereg zbawiennych właściwości dla zdrowia i urody. Na cellulit szczególnie polecamy masło borowinowe: http://www.sulphur.com.pl/maslo-borowinowe/. Zawarte w nim kwasy humusowe, jony magnezu i wapnia czy fitohormony przyczyniają się do lepszej produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry. Inne substancje pomocnicze poprawiają mikrokrążenie i opóźniają procesy starzenia. Rezultatem jest znacząco zmniejszona widoczność cellulitu oraz nawilżona, gładka, jędrna i młodo wyglądająca skóra.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez joolia » 13 Cze 2018, 10:48

Brzmi jak z bajki, ciekawe jak w praktyce. Ale nie mam nic do stracenia, wypróbuje. Jestem wielką zwolenniczką naturalnych kosmetyków więc to napewno na plus. Można to zamówic na waszej stronie? Nie widze opcji “dodaj do koszyka”
joolia

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości